درب اتوماتیک شیشه‌ای چیست؟

بعضی ها تصور می‌کنند که استفاده از درب‌اتوماتیک شیشه ای در منازل و اماکن، نوعی تجمل‌ گرایی است، حال‌ آنکه با مقایسه‌ای ساده می توان به فواید زیادشان در مقابل خصوصیت تجملی آن‌ها پی برد.

منفعت درب اتوماتیک

می توان گفت بزرگترین کاربرد استفاده از درب‌ اتوماتیک امکان دسترسی، ورود و خروج راحت تر برای افراد باشد. این کار در اصل نوعی خوش‌آمد گویی به مراجعه‌ کنندگان در بدو  ورود به فروشگاه ، ساختمان و غیره است. بسیاری از افراد ناتوان ، مسن و کودکان مشکلاتی را که استفاده از درب‌های دستی سنتی برای آن‌ها ایجاد می‌کند به‌ خوبی تجربه کرده‌اند زیرا استفاده از این درب‌ها معمولاً سعی و تلاش و توان بدنی خاصی را می‌طلبد. اما نکته ای که کمتر مردم درباره آن می‌دانند ، تنوع این درب‌ها است، درب اتوماتیک دارای قابلیت نصب در هر مکان و ابعادی را دارند.

لزوم استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای

در جهان امروزی خرید یکی از فعالیت های روزانه انسان هاست انجام یک خرید هوشمندانه ٬ می تواند نقش مهمی در بر طرف شدن نیازهای خریداران داشته باشد. خرید درب اتوماتیک شیشه ای همانند هرکالای دیگر نیازمند داشتن اطلاعات وآگاهی هایی است که می تواند در بر طرف شدن نیازهای آنی وآتی خریداران نقش مهمی را داشته باشد و آسایش و آرامش خیال و منفعت اقتصادی را برای خریداران عزیز به وجود آورد.

مزایای درب اتوماتیک شیشه ای

از مزایای درب‌ شیشه‌ای اتوماتیک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• استفاده بهینه از مواد طبیعی و انرژی در موقع ساخت درب
• صرفه‌ جویی در مصرف انرژی برودتی و حرارتی در حد 35 تا 50 درصد در سال
• کنترل دما و ورود گردوغبار در مکان ها با تردد بالا
• امکان استفاده از حداکثر فضای موجود و همچنین تولید بر اساس اندازه محل مورد نظر
• بهره‌ مندی از امکانات و خدمات ویژه جهت مکان‌های خاص مثل بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها و…
• دقت و کیفیت بسیار بالا به دلیل استفاده از طراحی‌های جدید و امروزی و مواد اولیه باکیفیت
• زیبایی بخشیدن به نمای ورودی ساختمان‌ها
• دارای قابلیت تنظیم سرعت باز و بسته شدن درب با توجه به نوع مراجعه کننده ها ، میزان ترافیک محل ، تغییر فصل های سال و حتی ساعات شبانه‌ روزی

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

به دلیل نو بودن و جدید بودن صنعت درب اتوماتیک شیشه ای در صنعت و ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. این استقبال باعث شده است تا تمامی سازندگان و افراد مشغول در ساختمان دنبال قیمت درب اتوماتیک شیشه ای باشند.این کار باعث می شود بتوانند بر اساس نیاز خود تصمیم به خرید این محصول بگیرند. قیمت درب اتوماتیک شیشه ای بر اساس متراژ اندازه گرفته شده طول و عرض ، تعداد لت های درب اتوماتیک شیشه ای، نوع و جنس آن، یراق و آلات و اتصالات آن تعیین می گردد.

درب اتوماتیک شیشه ای- درب شیشه ای سکوریت

علاوه بر درب شیشه ای اتوماتیک  نوع دیگری از درب اتوماتیک شیشه ای دستی وجود دارد. شما نباید این دو را با هم اشتباه بگیرید.

اگر درب اتوماتیک شیشه ای باشد نیاز به موتور و سایر متعلقات اتوماتیک سازی دارد. در صورتی که به صورت دستی باشد، بر روی درب شیشه ای دستگیره ای برای باز و بسته کردن به صورت دستی درب شیشه ای نصب می شود. درب شیشه ای سکوریت با توجه به شیشه استفاده شده در آن، مقاوم در برابر ضربه می باشد. درب شیشه ای سکوریت کار برد های متفاوتی دارد. از درب شیشه ای سکوریت در دودبند ها، بیمارستان ها و … استفاده می شود.

درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان

استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان  سالهای اخیر چهره زیبایی به شهر بخشیده است. در زیبایی ساختمان ها و برج ها و نماهای بی نظیر و جلوگیری از هدر رفتن انرژی این تکنولوژی تاثیر زیادی دارد. علاوه بر مزایای ذکر شده مزایای بی نظیر دیگری هم دارد که در زیر ذکر خواهیم کرد.

مزایای درب اتوماتیک شیشه‌ای:

درب شیشه ای اتوماتیک می تواند از ورود میکروب ها به محیط جلوگیری کند.
قابل ‌ارائه در رنگ و طرح‌های متنوع بر روی فریم ، درب و شیشه.
پارسونیک با توجه به معماری محیط خود درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان را به شما پیشنهاد می دهد.

 درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان

درب های شیه ای اتوماتیک در اصفهان با گذر زمان جای خود را در ساختمان ها، فروشگاه ها، ادارات و مراکز تجاری تثبیت کرده اند. کاملا بدیهی است که شیشه جزئی جدا نشدنی از حیات آدمی است پس چه بهتر است که حائز دوام، یکپارچگی درطراحی و عایق صوتی و گرمایشی هم شود. یکی از عوامل موثر بر روی نمای ساختمان فروشگاه یا محل کسب و کار شما درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان است. به کار گرفتن درب شیشه ای علاوه بر راحتی و آسانی مزایای زیادی دیگری دارد که به برسی هرکدام از این مزایا و انواع گوناگون درب خودکار شیشه ای می پردازیم. پارسونیک با تنوع بسیاری که در درب های اتوماتیک شیشه ای ارائه می دهد، بهترین را برای شما به ارمغان می آورد.

عوامل موثر برای انتخاب درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان

گروه نصب درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان به نام گروه پارسونیک، از بهترین نصاب های کار بلد در زمینه نصب درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان هستند. اولین قدم برای شروع به این اقدام شناسایی محیط  زندگی شماست. نوع شیشه ها و درب ورودی به مواردی همچون شرایط آب و هوا، ویژگی های حرارتی محیط  و گونه کاربری محیط وابستگی دارد. موارد ذکر شده شدیدا بر روی سختی درب اتوماتیک شیشه ای موثر هستند. یکی دیگر از عوامل مهم در انتخاب درانتخاب درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان معماری و دکوراسیون داخلی ساختمان است.
ورودی مناسب تأثیر بسزایی در زیبایی بنا داشته باشد و نظاره گر را محو تماشا کند. بعد از گزینش درب اتوماتیک شیشه ای مناسب، باید هزینه و موعد مناسب برای نصب را باره رسیدگی قرار داد، بدین ترتیب می توان پروژه نصب موفقی داشت.

اصلا فلسفه درب اتوماتیک شیشه ای چیست؟

نام درب اتوماتیک شیشه ای، بدرستی القا کننده موجودیت آن است؛ دربی که از جنس شیشه است و مفتوح و بسته شدن آن بطور اتوماتیک انجام می گیرد. سنسورها با تشخیص خود موجب باز و بسته شدن درب می شوند. میزان این حساسیت هم توسط نصاب درب شیشه ای برنامه ریزی و تنظیم می شود.

دلیل به کارگیری درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان

در گذشته نه چندان دور از درب های لولایی فلزی یا چوبی استفاده می شد. با گذشتن چند دهه جای خود را به درب های شیشه ای لولایی دادند.با گسترش فناوری و افزایش افکار و دغدغه ها و حس راحت طلبی تقاضای بازار تغییر کرد. ورود و خروج در مکان های پر تردد باعث آسیب به درب های لولایی از جمله آسیب دیدن لولاها و یا فرسودگی آن ها را به دنبال داشت. درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان این معذلات را به خوبی رفع کرد. این در علاوه بر این که در مصرف انرژی  صرفه جویی شود و یا زیبایی نما را چندین برابر کنیم.مزایای دیگری از جمله  کنترل ترافیک ورودی و خروجی ورفت و آمد آسان افراد معلول را به دنبال خواهد داشت.

انواع درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان (تلسکوپی، سوینگ، اسلایدینگ)

گروه مهندسی پارسونیک، درب خودکار شیشه ای را در تنوع بالا و کیفیت بسیار مطلوب تهیه می کند. به منظوررفع نیاز متقاضیان. درب خودکار شیشه ای در سه مدل تلسکوپی، سوئینگ و اسلایدینگ عرضه شده است. وجود تنوع در مدل درب خودکار به علت کاربرد های متفاوت آن می باشد. با توجه به وجود تفاوت ظاهری و عملکرد درب اتوماتیک شیشه ای در مدل های مختلف آن، تفاوت قیمت نیز در مدل های مختلف آن موجود است.

درب خودکار تلسکوپی:

درب خودکار تلسکوپی از درب های پر استفاده در ادارات و ساختمانها می باشد. این دربها بصورت تلسکوپی کار میکنند که لت های شیشه ای روی هم قرار می گیرند. در این حالت چون پانل ها کاملا روی یکدیگر قرار می گیرند بیشتر فضای تردد را فراهم می کنند.

درب خودکار سوئینگ:

درب خودکار سوئینگ یا لولایی، ظاهری همانند به مدل لولایی دارد با این تفاوت که با برق و بصورت اتوماتیک کار می کند که به دو چهره دو لنگه و تک لنگه است که بر روی هر لنگه بازوی الکترومکانیک نصب میشود. این نوع درب در محیط‌ هایی که دهانه ی ورودی کمی دارند مناسب است.

درب اتوماتیک اسلایدینگ:

درب خودکار کشویی یا اسلایدینک عمومی ترین گونه درب شیشه ای است که طرافداران زیادی دارد. درب ها در این مدل با بهره‌گیری ازحسگرها بصورت اتوماتیک باز و بسته می شوند. و پانل های شیشه ای این مدل، بصورت کشویی بازو بسته می شوند.

کاربردهای درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان

درب اتوماتیک شیشه‌ای در اصفهان تنها دری است که نمای ساختمان را متحول می سازد.این نوع درب در هر مکانی قابل کاربرد است، مهم نیست چقدر مکان برای نصب در دارید، زیرا گونه ها مختلف درب اتوماتیک شیشه‌ای وجود دارد مشاوران پارسونیک به شما کمک می کنند تا بیشترین بهره‌گیری را از کمترین فضا داشته باشید.این نوع دربها می توانند انتخاب مناسبی برای مکانهای عمومی از جمله ادارات، بانک‌ها، ویلاها، شرکتها، بیمارستان ها، مراکز توانبخشی، فروشگاهها، مغازه‌ها، مراکزکنفرانس و ساختمان های نمایشگاهی باشند و در کل در محیط‌ هایی که شلوغ هستند هستند کمک شایانی به ترافیک انسانی می کنند و در ضمن در بهینه سازی مصرف انرژی کمک شایانی خواهد کزد.

فرآیند تولید درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان

دربهای اتوماتیک شیشه‌ای از بهترین و زیباترین دربهای خودکار در دنیای نوین امروز می باشد. دربهای اتوماتیک شیشه‌ای برای سازگاری اغلب با ایده های خلاقانه معماری میتوانند به چهره منحنی و یا نیم هلال ساخته شوند. شیشه سکوریت، شیشه نشکن و غیره از مواد تشکیل دهنده این موارد است. پس از برگزیدن نوع شیشه و انجام اندازه گیری های لازم توسط تیم نصب پارسونیک مراحل فرآوری و برش پانلهای شیشه ای صورت می گیرد و برحسب نوع درب، تیم نصب پارسونیک عملیات اتوماتیک سازی را انجام می دهد.

قطعات درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان

گروه معروف پارسونیک در کوتاه ترین زمان هر نوع از قطعات دربهای خودکار شیشه‌ای، کرکره اتوماتیک در اصفهان و جک درب اتوماتبک پارکینگی را در کوتاه ترین زمان و نازلترین بها در دسترس شما قرار می دهد. پارسونیک از بزرگترین تولید کنندگان و فروشندگان قطعات درب شیشه‌ای اتوماتیک در کشور و شهر اصفهان است.
در حالت کلی درب اتوماتیک شیشه‌ای از چند جزء اصلی ساختن شده است که عبارتند از:
درب ها(یا همان لت ها)
سنسورها(چشمی ها)
اپراتور درب شیشه‌ای
قطعات نگهبان و نگهدارنده مانند استاپر و ریل ها…

قیمت قطعات درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان

درب  شیشه ای اتوماتیک در اصفهان برای این که درست عملیات خود را انجام دهد  باید در حین نصب از قطعات و برخی یراق آلات پیوسته با انواع درب اتوماتیک بهره‌گیری کند. اپراتور درب شیشه ای، سنسور ها گونه ها یراق آلات از قبیل ریل و فریم و … از جمله این ابزارها می باشد که هر کدام از این قطعات بر قیمت نهایی که برای درب خودکار تعیین می شود تاثیر گذار می باشند.

فروش درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان

اگر دنبال کیفیت و خدمات پس از فروش در زمینه درب اتوماتیک شیشه ای کرکره برقی و درب اتوماتیک پارکینگی هستید پارسونیک برای شما بهترین ها را ارائه می دهد. مشاوران فروش پارسونیک به شما بهترین و با کیفیت ترین نوع از دربهای خودکار شیشه‌ای را ارائه میکنند. دربهای خودکار شیشه‌ای کاربران را قادر میسازد فقط با استفاده از ریموت کنترل بتوانند بدون اتلاف وقت، به صورت دائم و بدون هیچ اطلاف وقتی از مسیرها رد شوند.

اپراتور درب شیشه ای اتوماتیک

یکی از اجزا مهم درب شیشه ای اتوماتیک اپراتور است. اپراتور ها قطعات اتوماتیکی هستند که به چهره دو لنگه  باز و بسته می شوند. در ساختار اپراتورها از یک موتور الکتریکی توانا و هوشمند استفاده شده است. اپراتورهای شیشه‌ای را میتوان به سه حالت کلی برنامه ریزی کرد:
حالت کارکرد اتوماتیک
حالت کارکرد توقف باز
حالت توقف بسته

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای – قیمت درب شیشه ای اتوماتیک

یکی از مسائل پر اهمیتی که خریداران حساسیت بسیار بالایی هنگام خرید درب اتوماتیک شیشه‌ای دارند قیمت آن است و اصولا خواهان قیمت مناسب هستند. به یاد ضرب المثل قدیمی بیفتید که هرچه پول بدهید آش می خورید. این نکته را یاد آوری کنم قیمت پایین ممکن است کیفیت خوبی را ارائه ندهد اما قیمت بالا هم دلیلی بر کیفیت آن نیست. پارسونیک با ارئه درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان با قیمت استاندارد و تحت نظارت سازمان اصناف اقدام به ارائه‌ی دربهای شیشه‌ای خودکار با کیفیت کرده است.
برای دسترسی به قیمت درب اتوماتیک شیشه ای کلیک کنید.

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای دراصفهان

گروه فنی مهندسی پارسونیک با ارائه تعمیرات درب خودکار شیشه‌ای فعالیت چشم گیری دارد. پارسونیک با استفاده از کادری کارآزموده و متخصص و بهره گیری از بهترین های نصب و تعمیر درب اتوماتیک  در زمینه‌ی تعمیرات درب خودکار شیشه‌ای اقدام به عمل آورده است. شما می توانید برای تعویض و یا تعمیر درب های خودکار شیشه ای خود با پارسونیک تماس حاصل نمایید.

نصب درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان

با توجه به این نکته که به کارگیری درب اتوماتیک و سرعت بخشیدن به ورود و خروج  ارباب رجوع از طریق درب خودکار شیشه ای و فواید دیگری که به دنبال نصب درب شیشه‌ای اتوماتیک انجام می شود. بیشتر افراد خواستار نصب درب خودکار و کاربرد برای ساختمان‌ها و محل اشتغال و مجتمع‌های مسکونی خود می‌باشند. نصب درب خودکار به دلیل پیچیدگی‌هایی که در محل قرارگیری و استفاده از ابزارهای ویژه برای آن وجود دارد حتماً باید توسط فنی کاران متخصص و صاحب نظر صورت پذیرد.
پارسونیک با دارا بودن تکنسین‌های کارآزموده نصب درب شیشه‌ای خودکار و اجرای پروژه درب خودکار را با بهترین کیفیت و سرعت در اصفهان انجام می دهد.