امروزه تقریباً در تمامی مکان ها نظیر فروشگاه ها، بیمارستان، ادارات و… استفاده از درب های اتوماتیک را شاهد هستیم. درب های اتوماتیک به دلیل راحتی استفاده و کارکرد بهترشان مورد استقبال مردم قرار گرفته اند. در بین انواع مختلف درب های اتوماتیک، درب اتوماتیک کشویی یکی از رایج ترین درب ها است. این درب از پنل های شیشه ای تشکیل شده است که جدا از یکدیگر و بر روی هم سوار شده اند. این پنل های شیشه ای توسط موتور قدرتمند درب باز و بسته می شوند. در ادامه این مطلب ویژگی های درب اتوماتیک کشویی در اصفهان را بررسی می کنیم.

درب اتوماتیک کشویی در اصفهان

ویژگی ها و مزایای درب اتوماتیک کشویی

همان طور که گفتیم یکی از متداول ترین و پراستفاده ترین انواع درب برقی در اصفهان، درب اتوماتیک کشویی است. درب شیشه ای کشویی در اصفهان از مکانیزم کشویی برای باز و بسته شدن استفاده می کند. این محصول از نظر قیمت نیز جزء مناسب ترین انواع درب اتوماتیک است. در واقع اگر مزیت های استفاده از این نوع را در نظر بگیرید، متوجه خواهید شد که قیمت آن به نسبت محصولات مشابه بسیار به صرفه تر است.
بالاترین مزیت درب اتوماتیک کشویی، باز و بسته شدن بدون نیاز به تماس دست است. این خاصیت موجب راحتی عملکرد و عبور آسان افراد می شود. این ویژگی همچنین سبب شده است که این نوع درب شیشه ای از پرمصرف ترین انواع درب اتوماتیک بازار باشد. درب اتوماتیک شیشه ای کشویی را می توان بدون هیچ گونه محدودیت و به راحتی در بسیاری از ورودی ها مانند ساختمان های تجاری، ساختمان های اداری، فروشگاه و پاساژها، ورودی برج مسکونی و… نصب نمود.
درب اتوماتیک کشویی علاوه بر سهولت، راحتی و امنیت در رفت و آمد عابرین، سلامت، بهداشت و زیبایی محیط را نیز افزایش می دهد. در سیستم این درب یک قفل الکترومغناطیسی تعبیه شده است که با خاموش کردن دستگاه و فعال شدن قفل سیستم درب اتوماتیک شیشه ای کشویی در اصفهان باعث ایجاد امنیت در محل استفاده می شود.

از دیگر مزایای درب اتوماتیک کشویی در اصفهان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– افزایش ایمنی ساختمان اداری، فروشگاه، انبار و ساختمان مسکونی
– سهولت در رفت و آمد افراد به ویژه افراد با معلولیت جسمی
– امکان کنترل ورود و خروج افراد و قابلیت تنظیم سرعت باز و بست درب کشویی
– توانایی اتصال درب اتوماتیک شیشه ای کشویی به سیستم حضور و غیاب
– کاهش مصرف انرژی و جلوگیری از ورود آلودگی با کنترل زمان باز و بست درب اتوماتیک کشویی شیشه ای
– صدای کم باز و بست درب اتوماتیک و استهلاک بسیار پایین درب اتوماتیک
– افزایش زیبایی و مدرنیته نمای ساختمان با مناسب ترین قیمت درب اتوماتیک کشویی در اصفهان

درب اتوماتیک کشویی

انواع درب اتوماتیک کشویی در اصفهان

این محصول با توجه به محل مورد استفاده، میزان باز شوندگی و کارکرد مورد انتظار از درب کشویی و قیمت درب اتوماتیک کشویی انواع مختلفی دارد.

درب اتوماتیک کشویی چهار لت (دو لت ثابت دو لت متحرک)

این نوع درب اتوماتیک شیشه ای کشویی در اصفهان یکی از زیباترین و پرکاربردترین انواع این محصول است که دارای دو لت متحرک بوده که در کناره ها روی دو لت ثابت قرار می گیرند. فضای باز شوندگی در این نوع درب به اندازه نصف عرض کل درب است.

درب کشویی دو لت متحرک

این نوع درب در مکان هایی استفاده می شود که فضای مناسب برای حرکت لت متحرک درب روی دیوار وجود داشته باشد. در این درب دو لت متحرک از اطراف باز شده و فضای ورودی به اندازه تمام دهانه درب ایجاد می شود.

درب اتوماتیک کشویی یک لت ثابت یک لت متحرک

این نوع درب اتوماتیک کشویی شیشه ای در اصفهان با توجه به نامش دارای یک لت ثابت و یک لت متحرک است. باز شوندگی آن از سمت چپ یا راست به صورت حرکت لت متحرک روی لت ثابت صورت می گیرد.

درب اتوماتیک کشویی یک لت متحرک

از این نوع درب در ورودی هایی که دارای عرض کم بوده و نیاز به حداکثر باز شوندگی است استفاده می شود. البته با توجه به عملکرد درب اتوماتیک کشویی نیاز است که فضای مناسب برای حرکت لت متحرک بر روی دیوار موجود باشد.

درب شیشه ای کشویی در اصفهان

عملکرد درب اتوماتیک کشویی در اصفهان

درب های اتوماتیک کشویی شیشه ای در عرض حرکت کرده و فضای زیادی را برای عبور افراد ایجاد می کنند. عملکرد این درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان به نحوی است که درب شیشه ای به وسیله موتورهای گیربکسی و چرخ دنده بر روی ریل ها حرکت می کند. برای راحتی حرکت درب در فریم های بالایی و پایینی از غلتک های پلاستیکی استفاده شده است.
درب اتوماتیک شیشه ای کشویی دارای سنسورهایی است که نزدیک شدن فرد را احساس می کنند و فرمان باز شدن را به درب می دهند. همچنین بر روی این درب اتوماتیک سنسور کنترل سرعت وجود دارد تا در صورت عبور فرد هنگام بسته شدن درب باعث کاهش سرعت درب شده و مانع از آسیب به فرد عابر شود.

جمع بندی

متداول ترین نوع درب در بین درب های برقی، درب اتوماتیک کشویی است. ارتفاع استاندارد این محصول ۲۲۰ سانتی متر در نظر گرفته شده ولی در صورت لزوم بنا به سفارش می توان این اندازه را کم یا زیاد کرد. قیمت درب اتوماتیک کشویی بنا به سفارش مشتریان تغییر می کند و بستگی به عوامل مختلفی همچون نوع درب، جنس آن، محل قرارگیری و… دارد. شیشه به کار رفته در درب کشویی شیشه ای، شیشه سکوریت یا نشکن ۱۰ میلی متری است ولی در صورت نیاز و سفارش مشتری می توان از شیشه با ابعاد دیگر نیز استفاده کرد.
مجموعه پارسونیک برای شیشه های استفاده شده در درب شیشه ای کشویی در اصفهان از رنگ های مختلف بنا به سفارش مشتریان عزیز استفاده می کند. همچنین در صورت درخواست مشتری آرم یا لوگوی سازمان نیز بر روی آن سندبلاست می شود تا مجموعه شما از همان ابتدای ورود خاص به نظر برسد. برای مشاوره و سفارش درب اتوماتیک کشویی در اصفهان با کارشناسان مجموعه پارسونیک تماس بگیرید.