درب اتوماتیک لولایی یا سیستم سوئینگ از مجموعه درب‌های لولایی است که با وجود اپراتور و چشمی و با استفاده از سنسورها به شکل اتوماتیک باز و بسته شده و سهولت و راحتی را برای کاربران به ارمغان می‌آورد. به عبارتی این نوع درب به‌جای ریل از بازو و اپراتور برای این کار استفاده می‌کند. درب اتوماتیک لولایی از انواع درب اتوماتیک شیشه‌ای در اصفهان میباشد که از اجزای مختلفی شامل موتور، اپراتور، فریم و چشمی و لولا تشکیل شده و در سیستم مکانیکی برقی با درب ریلی دارای تفاوت‌هایی است. هم‌چنین امکان پیاده سازی و نصب این سیستم بر روی نمونه‌های عادی درب لولایی نیز وجود دارد.

درب اتوماتیک لولایی یا سوئینگ چیست؟

درب اتوماتیک لولایی به نوعی از مدرن‌‌ترین اجزای به‌ کار رفته در ساختمان اطلاق می‌شود که از نظر زیبایی و سهولت در کاربرد از نمونه‌های کلاسیک متمایز بوده و به‌عنوان محصولی ممتاز و برتر شناخته می‌شود. این تولیدات با قابلیت تنظیم و بهره‌مندی از مزیت استفاده در سیستم‌های هوشمند، از ویژگی‌های کاربردی زیادی برخوردارند که تمایل مشتریان به خرید آن‌ها را دو چندان نموده است.
برای باز و بسته کردن درب اتوماتیک شیشه ای لولایی نیازی به استفاده از نیروی انسانی وجود نداشته و از طریق اپراتور هوشمند قابل کنترل هستند. تنوع بالای این محصولات در کنار وجود لیست قیمت درب اتوماتیک لولایی در اصفهان نیز مورد دیگری است که بر اشتیاق کاربران به استفاده از انواع درب اتوماتیک شیشه‌ای لولایی افزوده و آن را کماکان در بورس خرید محصولات هوشمند قرار داده است. مصارف متنوع این نوع درب از کاربرد در ساختمان‌های مسکونی تا سازه‌های اداری و بناهای تجاری نیز هر یک عاملی است که خرید انواع آن را به گزینه ای عالی تبدیل نموده است.

درب اتوماتیک لولایی در اصفهان

انواع درب اتوماتیک لولایی در اصفهان

درب‌ ها نقش کلیدی و مهمی در هر سازه ایفا می‌کنند. امروزه و با وجود تنوع در این فیلد کاری، ساخت انواع درب خود به صنعتی عظیم تبدیل شده و زمینه اشتغال گروه زیادی را در جامعه فراهم آورده است. از طرفی تنوع در این زمینه نیز بسیار بالا بوده و برای مثال درب اتوماتیک لولایی یا سوئینگ خود به انواع گوناگونی تقسیم می‌شود.
نمونه‌های ۱ لنگه، ۲ لنگه و درب برقی لولایی روکار را می‌توان در مدل‌های متنوع مشاهده نمود که با کاربری‌های گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرند.
نمونه‌های تک لنگه بیشتر در فضاهایی که نیاز به خروجی عریض ندارند مانند آسانسور حمل افراد یا درب‌های ساختمانی معمولی برای تردد افراد مورد استفاده قرار می‌گیرند. این در حالی است که درب اتوماتیک لولایی دو لنگه با عرض بیشتر، فضای وسیع‌تری را در اختیار کاربران قرار داده و در مبادی پرتردد و متفاوتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

درب اتوماتیک شیشه ای لولایی روکار

یکی از مصارف اصلی و مهم درب اتوماتیک لولایی روکار، کاربرد آن در انواع آسانسور است. این مورد که تحت عنوان درب خروجی اصلی در آسانسور تعبیه می‌شود، نقش ایمنی در خروج از آسانسور را نیز ایفا نموده و سهم زیادی در این موضوع دارد. با وجود این درب، پس از باز شدن درب اتوماتیک کشویی یا ریلی، افراد حاضر با فاصله زمانی نسبت به باز کردن درب دوم اقدام کرده و از خطرات ناشی از حرکت ناگهانی آسانسور و سایر موارد مصون می‌شوند.
عرض این نوع درب با توجه به نوع کاربرد آن محدود و انتخابی بوده و به شکل یک لت یا یک لنگه تهیه می‌شود. باز شدن این نوع درب به سمت چپ یا راست نیز بسته به محل و موقعیت قرارگیری آن در ساختمان قابل انعطاف بوده و توسط مجری پروژه نصب و با نظر کارفرما انتخاب و اجرا می‌شود.
مدل‌های دو لنگه درب اتوماتیک لولایی در اصفهان نیز که عرض بیشتری برای ورود و خروج در اختیار افراد قرار می‌دهند، بیشتر در فضاهای پرجمعیت مانند بیمارستان‌ها، ادارات و سازمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. هم‌چنین کاربرد این نوع درب در نمونه‌های اتوماتیک برای فضاهای مسکونی در سال‌های اخیر با استقبال خوبی از طرف کاربران روبرو شده و نقش عمده‌ای به‌ویژه در ساختمان‌های مسکونی یافته است. دوام و کارایی این نوع درب از اهمیت بالایی برخوردار است که با توجه به تعدد و تکرار دفعات باز و بسته شدن آن، به‌ویژه در ساختمان‌های پرتردد، برج‌ها و آسانسورهایی با کاربرد زیاد، موضوعی کاملاً طبیعی به‌نظر می‌رسد.

درب اتوماتیک لولایی (سوئینگ) در اصفهان

کاربرد درب اتوماتیک لولایی در اصفهان

در کنار مصارف گوناگون درب اتوماتیک لولایی، نمونه‌های سبک و سنگین تک لنگه و دو لنگه، درب اتوماتیک لولایی روکار و دیگر مدل‌های این محصولات، کاربرد وسیع انواع درب اتوماتیک در اصفهان با مزایای فراوانی نسبت به نمونه‌های کلاسیک همراه است که در این بخش به معرفی برخی از آن‌ها می‌پردازیم.

۱. عدم نیاز به استفاده از دست و نیروی انسانی برای باز و بسته شدن

این نوع از درب لولایی اتوماتیک را می‌توان صرفاً با ریموت کنترل یا از طریق پنل هوشمند باز و بسته کرد و از تماس مستقیم دست با آن جلوگیری نمود. عاملی که به‌ویژه از نظر بهداشتی و در شرایط شیوع بیماری‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

۲. نمای لوکس و زیبا

انواع درب برقی لولایی از زیبایی فوق‌العاده‌ای برخوردارند که قابل قیاس با مدل‌های قدیمی نیست و جلوه بسیار زیبا و شیکی به فضای ساختمان اضافه می‌کند.

۳. سهولت کاربرد

درب اتوماتیک لولایی بسیار آسان باز و بسته شده و تغییرات تنظیمات آن نیز بسیار راحت است.

۴. تنوع در قیمت درب اتوماتیک

انواع درب اتوماتیک لولایی با قیمت‌های بسیار متنوع و شرایط خرید آسان و انعطاف‌پذیر، امکان خرید را برای افراد و سازمان‌ها با هر توان مال و الزامات کاربردی برای مشتریان فراهم‌ آورده و طیف خریداران این محصولات را وسعت بخشیده است.

۵. امنیت بالا

وجود درجات بالای ایمنی که با استفاده از انواع درب اتوماتیک لولایی برای ساختمان فراهم می‌شود، نقش عمده‌ای در گرایش روزافزون به خرید این تولیدات دارد.

۶. صرفه‌جویی عمده در مصرف انرژی

مانند دیگر نمونه محصولات هوشمند که در فرایند اتوماسیون ساختمان موسوم به BMS مورد استفاده قرار می‌گیرند، در مورد انواع درب اتوماتیک لولایی در اصفهان نیز موضوع کاهش مصرف انرژی و کم شدن هزینه‌های مرتبط مطرح است. کاربرد درب اتوماتیک لولایی با برقراری تعادل دما در محیط و پیشگیری از هدر رفتن انرژی گرمایی یا تأثیرات لوازم خنک کننده مرتبط است که به ‌دلیل باز و بسته شدن فوری و سریع این نوع درب‌ها صورت می‌گیرد.

درب اتوماتیک لولایی یا سوئینگ

جمع بندی

استفاده از درب‌های اتوماتیک در نمونه‌های مختلف و متنوع، در سال‌های اخیر به پدیده‌ای مفید و مؤثر در تکمیل سازه‌های مدرن تبدیل شده است؛ تا جایی که این محصولات اکنون یکی از ملزومات ثابت و همیشگی ساختمان‌های امروزی است که راحتی و زیبایی را به ارمغان می آورد. پیشنهاد ما برای پیمانکاران، مالکین و سازندگان بناهای مدرن و امروزی، استفاده از فرصت خرید و نصب انواع درب اتوماتیک سوئینگ یا لولایی و بهره‌مندی از مزایای کاربردی آن‌ها است. بی‌شک زیبایی و تنوع این محصولات، رضایت خاطر مشکل‌پسندان و اهل ذوق را نیز تأمین خواهد نمود. ما در مجموعه پارسونیک انواع درب اتوماتیک لولایی در اصفهان را با اندازه و رنگ دلخواه شما، تولید و با مقرون به صرفه‌ترین قیمت به شما مشتریان عزیز ارائه می‌دهیم.