درب اتوماتیک سکوی مترو در اصفهان در ایستگاه های قطار یا مترو، مرزی بین سکو و قطار ایجاد می کند. ازاین رو این نوع از درها در بسیاری از سیستم های مترو در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند برخی از آن ها نیز به سیستم های مختلفی مجهز شده اند؛ بنابراین در ادامه به بررسی مزایای آن و عوامل موثر بر قیمت درب اتوماتیک سکوی مترو در اصفهان خواهیم پرداخت.

منظور از درب اتوماتیک سکوی مترو چیست؟

درب اتوماتیک سکوی مترو در اصفهان یا همان (PSD) برای مکان هایی مانند ایستگاه مترو و قطار مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع درها سکو را از مسیرها جدا می کنند و درها تنها زمانی باز می شوند که مترو به طور کامل ایستاده باشد، بنابراین این درب استفاده کارآمد، سریع و ایمن را در ایستگاه های مترو تضمین و از رخداد اتفاقات ناگوار جلوگیری می کند.
در میان انواع درب اتوماتیک صنعتی، درب سکوی مترو با صرفه جویی در میزان انرژی و تضمین امنیت مسافران بستری مناسب در مکان های عمومی ایجاد می کند، همچنین این درب دارای ارتفاعی است که مانعی بین کف ایستگاه و سقف ایجاد نخواهد کرد و برای این مکان انتخاب متناسبی به شمار می آید؛ اما نقطه ضعف اصلی این نوع درب ها هزینه آن هاست. چراکه جدا از مواد اولیه، نصب آن ها نیز هزینه بر است و به افراد متخصصی نیاز خواهد بود تا با به کار گیری مهارت های مختلف به خوبی این درب ها را در مکان مدنظر نصب کنند. البته در نظر داشته باشید که امکان ساخت و تولید درب اتوماتیک سکوی مترو توسط برندهای معتبری مانند پارسونیک نیز وجود دارد، این برندهای معتبر خدمات پس از فروش که شامل نصب درب می شود را نیز به خریداران ارائه می دهند که تا حدی این هزینه ها را کاهش می دهد.

درب اتوماتیک سکوی مترو (PSD) در اصفهان

سیستم عملکرد درب برقی سکوی مترو در اصفهان

این نوع از درب ها با حفاظت جان مسافرین و جلوگیری از رخداد اتفاقات ناگوار محبوبیت زیادی در سال های اخیر پیدا کرده اند؛ اما شاید برایتان سؤال شده باشد که شیوه کار کردن آن ها به چه صورت است؟ در جواب باید گفت که درب اتوماتیک سکوی مترو در اصفهان در دو حالت سیمتریک و آسیمتریک به بازار عرضه می شود که فرق این دو در شیوه باز و بسته شدن درب ها است، در حالت سیمتریک باز و بسته شدن درب ها با استفاده از یک اوپراتور امکان پذیر است درحالی که در حالت آسیمتریک درها با استفاده از دو اپراتور باز و بسته خواهند شد.

انواع درب اتوماتیک سکوی مترو

سیستم های درب PSD (درب اتوماتیک سکوی مترو در اصفهان)، با بهره وری از فناوری روز دنیا در هنگام ایستادن مترو با شرایط سازگار می شود و ایمنی کاربران را تضمین می کنند؛ ازاین رو برندهای مختلف با در نظر گرفتن نیازهای کاربران به ساخت و تولید انواع مختلفی از این درب مانند درب سکوی مترو تمام بسته، درب سکوی مترو نیمه بسته و درب سکوی مترو کوتاه روی آورده اند تا به بهترین نحو به نیازهای خریداران پاسخ گویی کنند.

ویژگی های درب اتوماتیک PSD

  • جلوگیری از سقوط تصادفی مسافران از روی سکو به قسمت پایین مسیر
  • جلوگیری یا کاهش مقدار باد موجود
  • بهبود کنترل آب و هوا در داخل ایستگاه
  • بهبود امنیت (دسترسی به مسیرها و تونل ها محدود شده است.)
  • هزینه های پایین تر از نظر نیاز به نیروی انسانی
  • عایق بودن سر و صدا
  • نگهداری آسان و عمر طولانی محصول

درب اتوماتیک سکوی مترو در اصفهان

قیمت درب اتوماتیک سکوی مترو در اصفهان

مانند تمامی محصولات تولیدشده، مؤلفه های مختلفی بر قیمت درب اتوماتیک سکوی مترو تأثیر می گذراند که از این مؤلفه ها می توان به کیفیت مواد اولیه، نوسان قیمت ارز، ابعاد و نوع درب اشاره کرد؛ البته برندهای مختلف مانند تیم پارسونیک تلاش می کنند تا محصولی بادوام و عمر طولانی به بازار عرضه کنند و ناگفته نماند نسبت به سایر درب های اتوماتیک، درب اتوماتیک سکوی مترو در اصفهان قیمت بالاتری دارد؛ اما همان طور که اشاره شد شما با خرید این نوع درب برقی در اصفهان از برندهای معتبر هم از کیفیت محصول خود راضی خواهید بود هم خدمات پس از فروش محصول را دریافت خواهید کرد.

درب های اتوماتیک محافظ سکو مترو (PSD)

خرید درب اتوماتیک سکوی مترو از پارسونیک

برند محبوب و معتبر پارسونیک با چندین سال فعالیت در حوزه تولید و عرضه خدمات پس از فروش درب های اتوماتیک، الویت کار خود را رضایت خریداران گذاشته است و بر این اساس تلاش می کند تا بهترین کالای خود را به خریداران ارائه کند. همچنین اگر هنگام خرید دچار سردرگمی شده اید مشاورین مجرب برند پارسونیک به بهترین شیوه شما را کمک خواهند کرد تا بهترین تصمیم را اتخاذ کنید.