امروزه درب های اتوماتیک به دلیل راحتی، سرعت عملکرد بالا، جلوگیری از اتلاف وقت و موارد دیگر جایگزین پیشرفته ای برای درب های دستی هستند. استقبال از این نوع درب ها در همه مکان ها باعث شده است تا در مدل های متنوعی ساخته شوند. درب اتوماتیک سریع بالارونده یکی از مدل های پرکاربرد در مکان های مختلف است که به دلیل عملکرد بسیار سریع خود، مزایای زیادی را به همراه دارد. برای خرید درب اتوماتیک سریع بالارونده در اصفهان می توانید با مشاورین گروه پارسونیک تماس بگیرید تا اطلاعات دقیق را در اختیار شما قرار دهند.

درب اتوماتیک سریع بالارونده چیست؟

درب اتوماتیک سریع بالارونده همان طور که از نامش پیداست در مقایسه با دیگر درب های اتوماتیک، سرعت بالایی در هنگام باز و بسته شدن دارد. سرعت عملکرد این درب ها از یک متر بر ثانیه کم تر است. این نوع درب های اسپید در مکان هایی که رفت و آمد زیاد باشد و یا سرعت عملکرد بالا مدنظر باشد بهترین گزینه خواهند بود. درب های های اسپید در اصفهان بر اساس مکانیزم رول آپ و فولد آپ کار می کنند که هر دو مکانیزم سریع السیر هستند.

درب اتوماتیک های اسپید چه کاربردی دارد؟

در ورودی هایی با اندازه بزرگ یا متوسط و مکان هایی که دارای شرایط آب و هوایی ناهمگون مانند وزش بادهای شدید هستند، استفاده از درب های اتوماتیک سریع بالارونده رایج است. همچنین در کارخانجات بزرگ که نیاز باشد برای جلوگیری از هدر رفت انرژی دو سالن را از یکدیگر جدا کنند، این نوع درب ها به کار می آیند. برای مثال در شهری مانند اصفهان که در یک منطقه خشک و کویری قرار دارد و احتمال وزش بادهای شدید زیاد است، استفاده از این نوع درب ها برای کارخانجات گزینه مناسبی خواهند بود. برای سفارش درب اتوماتیک سریع بالارونده در اصفهان با بهترین کیفیت، مشاورین گروه پارسونیک می توانند به شما کمک کنند. علاوه بر این، سرعت بالای این درب ها باعث شده تا در ایستگاه های آتش نشانی مورد استفاده قرار گیرند.

درب اتوماتیک سریع بالارونده در اصفهان

درب اتوماتیک سریع بالارونده چه ویژگی هایی دارد؟

برای ساخت درب های High speed یا به عبات دیگر فست رول، میله های فلزی را در فاصله های معین قرار می دهند تا استحکام و ایمنی بالایی داشته باشند. پارامترهایی مانند ابعاد، نوع موتور و نوع درب، تعیین کننده سرعت حرکت آن ها هستند و این سرعت می تواند از ۰.۵ تا ۳ متر بر ثانیه متغیر باشد. سرعت حرکت بالای درب ها تا حد زیادی از هدر رفتن دما و انرژی در هنگام باز و بسته شدن جلوگیری می کند. همچنین این قابلیت بارز درب ها در کارخانه هایی که تردد لیفتراک ها و وسایل نقلیه صورت می گیرد، میزان اتلاف زمان را بسیار کم خواهند کرد. درب اتوماتیک سریع بالارونده در اصفهان که شهری صنعتی و با تعداد زیادی کارخانه است، بسیار کاربرد دارد. برای ساخت این درب ها از پلی استر یا پی وی سی الیاف دار استفاده می کنند تا در عین مقاوم بودن، وزن بسیار کمی داشته باشد.

درب اتوماتیک High speed چه مزایایی دارد؟

  • فضای کمی را به خود اختصاص می دهد.
  • در برابر وزش بادهای شدید و طوفانی مقاوم است.
  • کمک به زیبایی ظاهری ساختمان
  • مناسب برای ایزوله کردن مکان هایی با حساسیت بالا
  • امکان اعمال نورگیر و پنجره روی آن
  • استحکام بالا
  • امکان تولید با رنگ های متفاوت

خرید درب اتوماتیک سریع بالارونده در اصفهان از فروشگاه پارسونیک

شما با کمک مشاورین باتجربه پارسونیک می توانید برای خرید بهترین درب اتوماتیک سریع بالارونده در اصفهان اقدام کنید. برای خرید انواع درب برقی در اصفهان و این نوع درب از شرکت پارسونیک ابتدا لازم است تا سفارش خود را به ثبت برسانید تا کارشناسان برای اندازه گیری ابعاد و بررسی شرایط محل موردنظر به صورت حضوری اقدام کنند. بعد از بررسی های انجام گرفته، ساخت سفارشات شما آغاز می شود تا خیلی سریع و در زمانی کوتاه در اختیارتان قرار بگیرد. پارسونیک برای نصب و تست درب اتوماتیک بالارونده، از متخصصان باتجربه خود استفاده می کند تا در صورت وجود مشکل، سریعاً برای رفع آن اقدام کنند.