امن ترین و بهترین درب کرکره برقی

امن ترین و بهترین درب کرکره برقی در اصفهان

محبوبیت درب های کرکره برقی در اصفهان به طور فزاینده ای در حال افزایش است و این نوع درب ها در اشکال و سبک های مختلفی وجود دارند. هنگامی که به دنبال بهترین و امن ترین درب های کرکره برقی برای کسب و کار، خانه یا پارکینگ خود هستید، باید نیازهای فردی خود را در اولویت بگذارید. همچنین این کرکره ها مستحکم، پایدار و بادوام بوده، جمع و جور و بی صدا هستند؛ به همین دلیل تقاضای کرکره های برقی نیز بیشتر شده است. از طرفی عوامل زیادی وجود دارند که هنگام خرید بهترین درب کرکره برقی باید در نظر گرفته شوند؛ بنابراین ضروری است که قبل از خرید کمی درباره ویژگی های درب های اتوماتیک کرکره ای تحقیق کنید تا بتوانید امن ترین نوع آن را برگزینید.

امن ترین و بهترین نوع درب کرکره برقی چه ویژگی هایی دارد؟

کرکره های سنتی بیشتر مورد هدف سارقان قرار می گیرند. از این رو، کرکره های برقی ارزش سرمایه گذاری را خواهند داشت؛ چراکه باز و بسته کردن درهای دستی سخت تر است. علاوه بر این، این نوع کرکره ها برای سهولت جابجایی و استفاده مفید هستند. آن ها مانع حرکت نمی شوند؛ به فضای بسیار کمی نیاز دارند و برای کارآمدتر کردن ساختمان های تجاری نیز بسیار مهم واقع خواهند شد؛ زیرا تردد را راحت تر خواهند کرد. پس با ما همراه باشید تا با فاکتورهای مختلف برای انتخاب بهترین نوع درب کرکره برقی آشنا شوید.

 امنیت

امنیت برای صاحبان خانه و صاحبان مشاغل از اهمیت بالایی برخوردار است و کرکره ها نقش زیادی در تأمین امنیت دارند. این امر مخصوصاً برای مشاغل کوچک صادق است که نمی توانند هزینه های سرقت و تعمیرات را به دلیل آسیب های مختلف بپردازند. به همین دلیل مهم است که به درستی درب مدنظر خود را انتخاب کنید تا با خریداری درب کرکره برقی ایمنی ساختمان خود را تضمین کرده و خطرات احتمالی را به حداقل برسانید.
در واقع کرکره های اتوماتیک تضمین می کنند که ایمنی ساختمان شما، به ویژه در ساعات غیر کاری، شب ها و دوره های زمانی طولانی که ساختمان تعطیل است، تأمین خواهد شد. سرمایه گذاری برای خرید کرکره ها ارزشمند است؛ زیرا آن ها به عنوان یک جزء بسیار محکم و غیرقابل حرکت در مواجهه با سرقت عمل می کنند و از فرصت دادن به دزدان جلوگیری می کنند، بنابراین یک عامل بازدارنده مؤثر هستند.

هزینه و کیفیت

یکی از مهم ترین عواملی که باید در انتخاب بهترین کرکره برای نیازهای فردی خود در نظر بگیرید، هزینه آن است. به یاد داشته باشید، وقتی صحبت از کرکره های برقی می شود، دربی بادوام و پایدار نیاز دارید؛ به همین دلیل است که نباید به خرید ارزان ترین گزینه بسنده کنید. پس هنگام خرید درب کرکره ای اتوماتیک اطمینان حاصل کنید که کرکره های برقی را انتخاب می کنید که مقرون به صرفه هستند و باکیفیت خواهند بود.

زیبایی شناسی

کرکره های برقی نه تنها بهترین گزینه برای افزایش امنیت هستند؛ بلکه ظاهر کلی کسب و کار و یا خانه شما را حفظ کرده و بهبود می بخشند. این باعث می شود آن ها برای جلوی مغازه ها و مناطق تجاری به گزینه ای ایده ال تبدیل شوند. از این رو، هنگام خریداری بهترین درب کرکره ای با مشاوران مجرب پارسونیک مشورت کنید و بهترین گزینه را انتخاب کنید.

کاهش سر و صدا

کرکره های برقی به دلیل توانایی آن ها در کاهش نویز بسیار مورد محبوبیت قرار گرفتند. مغازه ها، انبارها، کارخانه ها، خانه ها و پارکینگ ها همگی می توانند از مزایای کرکره های برقی بهره مند شوند. در واقع شما با خرید این درب متناسب می توانید در به حداقل رساندن سر و صدا تأثیرگذار باشید و همچنین از کاهش سطح آلودگی صوتی اطمینان حاصل کنید.

محافظت در برابر عناصر مختلف

کرکره برقی از ساختمان شما در برابر عوامل مختلف آسیب رسان مانند باران، تگرگ و برف محافظت می کند. همچنین شما هنگام خرید این نوع کرکره ها مخصوصاً باید به بادوام بودن آن ها توجه کرده تا در درازمدت در کاهش هزینه های تعمیرات خود صرفه جویی کنید. ضمناً این نوع از کرکره ها در برابر عوامل دیگر مانند آتش نیز مقاوم هستند و شما با خرید درب مناسب از مزایای آن بهره خواهید برد.

انرژی و عایق حرارت

یکی دیگر از عواملی که باید هنگام خرید بهترین نوع درب کرکره برقی در اصفهان در نظر بگیرید این است که آیا کرکره های برقی شما عایق گرما هستند و آیا در کاهش مصرف انرژی کارآمد خواهند بود یا خیر. این مسئله به این دلیل است که چنین کرکره هایی بسته به فصل می توانند ساختمان شما را گرم یا خنک نگه دارند و در نتیجه وابستگی به منابع کاهش دهنده انرژی مانند سیستم های گرمایشی و واحدهای تهویه مطبوع را کاهش دهند.

مکان نصب

انواع مختلفی از درب برقی کرکره ای وجود دارند با توجه به مکان استفاده از این نوع درب ها بسیار متفاوت خواهد بود. برای مکان هائی مثل پارکینگ منزل، درب واحد تجاری و سایر مکان هایی که با امنیت دارند. یکی از امن ترین و بهترین درب کرکره برقی  موتور توبولار است. در صورتی که از موتور ساید استفاده کنیم باید از در دسترس نبودن آن اطمینان حاصل کنیم. در غیر این صورت برای اماکن صنعتی و جاهائی که تردد زیاد است درب کرکره ای با موتور ساید مناسب تر است. برای این که بتوانید امن ترین و بهترین درب کرکره برقی را انتخاب کنید باید علاوه بر بهترین موتور هماهنگی رنگ درب برقی کرکره ای نبا محیط را در نظر بگیرید.

مساحت درب کرکره برقی

یکی از فاکتورهای بسیار مفید در انتخاب امن ترین و بهترین درب کرکره ای نوع تیغه و موتور است. تیغه های ۶۰ میلیمتری برای برای درب های برقی کرکره ای کوچک تا مساحت ۵ متر ، تیغه های ۸۰ برای کرکره برقی تا مساحت ۲۰ متر و تیغه های ۱۰۰ برای کرکره های بزرگ تا مساحت ۴۰ متر مناسب تر می باشند.

نکته مهم در انتخاب نوع تبغه کرکره این است که مساحت درب برقی کرکره ای برای انتخاب توان موتور نیز اهمیت دارد. با توجه به میزان تردد برای هر ۱۰ کیلو وزن کرکره از ۹ تا ۱۴ نیوتن بر متر از توان موتوری که استفاده می کنیم بهره می بریم.

سیکل کاری

سیکل کاری در انتخاب امن ترین و بهترین درب کرکره برقی بسیار پر اهمیت است. به تعداد باز و بسته شدن کرکره برقی در طول شبانه روز سیکل کاری می گوییم. برای مثال یک پارکینگ منزل شخصی نسبت به یک واحد تجاری یا مسکونی بزرگ از سیکل کاری کمتری برخوردار است. در این موارد باید توان موتور را به ازای هر ۱۰ کیلوگرم وزن از ۹ نیوتن بر متر تا دست بالای آن ۱۴ نیوتن بر متر در نظر گرفت. برای تردد های زیاد امن ترین و بهترین درب کرکره ای اتوماتیک موتور ساید است. دلیل این امر این است که آن در دسترس بوده و به راحتی میتوان آن را تعمیر یا تعویض نمود.

رنگ درب برقی کرکره ای

یکی از عوامل مهم در تعیین امن ترین و بهترین درب کرکره برقی انتخاب رنگ درب کرکره برقی است. در این امور باید به نوع و رنگ نما همچنین دکوراسیون محیط توجه شود و طراحی در هماهنگی هر چه بیشتر با محیط انجام شود

انتخاب بهترین موتور کرکره برقی

انواع موتورهای کرکره برقی ساید و توبولار هستند. برای انتخاب امن ترین درب کرکره برقی در اصفهان باید عواملی را در نظر گرفت. موتور های توبولار یکی از موتورهای مفیدی است که برای مکان هایی که نیاز به امنیت بیشتر دارند استفاده می شود. موتورهای ساید برای مکان های صنعتی ومجتمع های تجاری و مسکونی که تردد زیاد دارند و احتمال خرابی موتور وجود دارد استفاده می شوند. در محاسبات انجام شده می توان نتیجه گرفت، برای هر ۱۰ کیلوگرم وزن کرکره ۹ تا ۱۴ نیوتن برمتر از توان موتور را در نظر بگیرید. وزن تیغه کرکره آلومینیومی هم به ازای هر متراز ۶ تا ۱۰ کیلو گرم متفاوت است.

ریل درب کرکره برقی

یکی دیگر از نکات مربوط به انتخاب امن ترین و بهترین درب کرکره برقی ریل است. ریل هائی که بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند ریل هائی هستند که داخل فریم این درب برقی در اصفهان قرار خواهند گرفت. این ریل ها از پشت به دیوار پیچ می شوند. برای مکان هائی که احتمال برخورد به ریل و صدمه دیدن آن زیاد است ریل های کناری که از بغل به دیوار پیچ می شوند بهتر و مناسب است.

با رعایت نکات ذکر شده برای انتخاب بهترین درب کرکره برقی می توانید تا سالها از درب برقی کرکره ای در کمال آرامش و اطمینان استفاده کرد. برای خرید انواع موتور درب کرکره برقی و تیغه کرکره برقی کلیک کنید.

جمع بندی

هنگام خرید درب کرکره برقی اطمینان حاصل کنید که از یک برند معتبر خرید می کنید و مطمئن شوید که آن گروه از استانداردهای بین المللی بهره برده و دارای خدمات پس از فروش نیز خواهند بود. همچنین هنگام انتخاب این نوع درب نیازهای خود را مشخص کنید و از متخصصان سؤال بپرسید. همان طور که گفته شد مشاوران مجرب مانند کارشناسان پارسونیک نیز به شما کمک می کند تا به بهترین وجه درب کرکره برقی متناسب خود را برگزینید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *