درب اتوماتیک لولایی پارکینگ در اصفهان از پرکاربردترین انواع درب های برقی برای پارکینگ است که در دو نوع تک لنگه و دو لنگه وجود دارد. حالت بازشوی این محصول باعث شده که در بازار به نام های پروانه ای و بادبزنی هم شهرت داشته باشد. همچنین داشتن طراحی متنوع باعث شده که بتوان از آن در محیط هایی با کاربری های مختلف مانند ساختمان های مسکونی و اداری استفاده کرد. شما می توانید انواع مختلفی از این محصول را با بهترین قیمت و کیفیت از ما در پارسونیک خریداری کنید.

درب اتوماتیک لولایی پارکینگ چیست؟

این درب برقی در اصفهان ظاهری منحصر به فرد و زیبایی را به نمای ساختمان شما می بخشد؛ این درب های اتوماتیک به دلیل وصل شدن جک ها در کنار درب، نیازی به وجود سقف ندارند که این خود مزیتی عالی در رابطه با این درب اتوماتیک پارکینگی در اصفهان است. در صورت نصب درب اتوماتیک لولایی پارکینگ اصفهان به جای درب های قدیمی، نیازی نیست نگران تخریب نمای منزل خود باشید؛ زیرا این مدل درب با کمترین تخریب و ساده ترین روش اتصال، راحتی عملکرد را برای استفاده کنندگان آن به وجود آورده و زمان باز شدن درب را تا حد زیادی کوتاه می کند.

درب اتوماتیک لولایی پارکینگ در اصفهان

انواع جک درب اتوماتیک لولایی پارکینگ اصفهان

جک بازویی

جک بازویی بیشتر در مواردی استفاده می شود که پارکینگ خیلی شلوغ نباشد و ماشین های محدودی به آن رفت و آمد کنند. به عبارت بهتر این جک، برای درب های پارکینگی خانگی مناسب است. از سوی دیگر به دلیل خاصیت ضدآبی که دارد، می توان در محیط هایی با شرایط کاری نامناسب و سخت هم از آن استفاده کرد.

جک پایه اهرمی (جک پایه ملخی)

جک پایه اهرمی هم دارای حالتی شکسته است و به همین دلیل در مقایسه با دیگر جک های پارکینگی، نیاز به فضای بیشتری دارد. جک های پایه اهرمی معمولا در کناره درب نصب می شوند و به همین دلیل نصب آن ها بسیار ساده تر است. به دلیل قدرت زیاد، این جک ها بیشتر برای درب های با ابعاد بزرگ استفاده می شوند و می توانند با استفاده از سیستم تشخیص مانع، از بروز هرگونه مشکلی جلوگیری کنند.

جک بازویی خطی

جک بازویی خطی دارای دو نوع الکترومکانیکی و هیدرولیکی است که بیشتر مردم در اصفهان، برای نصب درب اتوماتیک لولایی پارکینگ از آن استفاده می کنند. این نوع جک دارای دو پایه است که به دیوار و درب نصب می شوند؛ در نتیجه می تواند با ایجاد فشار میان این دو نقطه اتصال، امکان باز و بسته کردن درب را فراهم کند. به طور معمول از درب های الکترومکانیکی در جایی استفاده می شود که تردد کمتری دارد.

درب اتوماتیک پارکینگ لولایی

انواع درب اتوماتیک لولایی پارکینگ در اصفهان

درب اتوماتیک لولایی پارکینگ تک لنگه

درب اتوماتیک لولایی پارکینگ یک لنگه می تواند با زاویه 90 درجه به طرف راست یا چپ باز و بسته شود. در این مدل درب ها از قفل برقی استفاده شده که می تواند از وارد شدن فشار زیاد در حین باز شدن جلوگیری کند. همچنین معمولا برای پارکینگ های کم تردد کاربرد دارد. از جک های الکترومکانیکی در آن استفاده می شود.

درب اتوماتیک پارکینگ لولایی دو لنگه

این نوع درب اتوماتیک لولایی پارکینگ دارای دو لنگه متحرک مثل هم در کنار یکدیگر است که توسط جک هایی امکان باز و بسته شدن آن با زاویه نود درجه فراهم می شود. در هنگام انتخاب این نوع درب باید توجه کرد که به اندازه طول هر لنگه، در فضایی که درب باز می شود فضای خالی وجود داشته باشد تا درب بتواند به طور کامل باز شود.

درب اتوماتیک لولایی پارکینگ سه لنگه

این نوع درب اتوماتیک لولایی پارکینگ دارای سه لنگه درب است که یکی از آن ها درب نفر رو می باشد. دو تا از این لنگه درب ها در صورت استفاده از کنترل از راه دور به یک سمت و یکی دیگر به سمت مخالف باز و بسته می شود. همچنین قابلیت باز کردن درب نفر رو به صورت دستی وجود دارد و نیازی به استفاده از ریموت کنترل در این موارد نیست. با این حال، این درب ها کمی قدیمی شده اند و دیگر درب نفر رو در کنار و یا وسط درب پارکینگ نصب نمی شود. اما اگر به فکر تعویض درب های قدیمی خود با درب اتوماتیک پارکینگ لولایی هستید، این درب های سه لنگه گزینه مناسبی برای شما هستند.

درب اتوماتیک لولایی پارکینگ اصفهان

اجزای تشکیل دهنده ی درب اتوماتیک لولایی پارکینگ

 • جک درب که می تواند به صورت الکترومکانیکی یا هیدرولیکی باشد
 • سوئیچ خلاص کن که می تواند در زمان قطعی برق مورداستفاده قرار بگیرد.
 • چراغ چشمک زن یا هشدار برای جلوگیری از برخورد به مانع
 • تابلو فرمان برای انجام تنظیمات هوشمند
 • چشمی لای درب پارکینگ برای تشخیص وجود انسان یا خودرو
 • ریموت کنترل برای باز و بسته کردن دستی درب

مزایای درب‌های اتوماتیک پارکینگی لولایی

 • دارای توانایی اطمینان بالا برای درب‌های مراکز نظامی و مکان‌های خاص
 • مصرف انرژی مناسب و اقتصادی
 • کاربرد بهداشتی در اتاق عمل و برخی از آزمایشگاه‌ها
 • سرعت دادن به کارها در مکان‌های صنعتی
 • دارای توانایی تبدیل درب‌های معمولی موجود به درب‌های اتوماتیک پارکینگی
 •  افزایش امنیت و صرفه‌ جویی در زمان بدون نیاز به پیاده شدن از خودرو

جمع بندی

درب اتوماتیک لولایی پارکینگ، نمایی زیبا و شکیل به ساختمان شما می بخشد و فضایی باز را در اختیار ساکنین مجتمع قرار می دهد. این درب ها دارای دو نوع مختلف از جک ها هستند که بسته به شرایط از آن ها استفاده می شود. در صورت تمایل به دریافت مشاوره در رابطه با درب اتوماتیک لولایی پارکینگ در اصفهان و همچنین ثبت سفارش با رنگ، طرح و اندازه دلخواه خود با ما در مجموعه پارسونیک تماس حاصل فرمایید.