سنسور مادون قرمز در درب های اتوماتیک

مادون-قرمز-درب-اتوماتیک

 

نحوه کارکرد سنسور مادون قرمز در درب اتوماتیک:

همانگونه که مطلع هستید اکثر درب های برقی از سنسور درب اتوماتیک در اصفهان استفاده می کنند. سنسور مادون قرمز در دربها را می توان با یک سری عملیات به یک سیستم خاص تبدیل کرد که با تصویر برداری از نحوه حرکت ها، به طرف درب  حرکت ها را با تداعی عکس العمل مناسب به خاطر سپرده و به هنگام نیاز به آن ها واکنش متناسب نشان دهد. البته در صورت ایجاد تغییر در تصاویر به وجود آمده، سنسور مادون قرمز در درب اتوماتیک قادر است به سرعت با تغییرات جدید ایجاد شده تطابق دهد طرح گذشته را به فراموشی سپارد و از روش های هوش مصنوعی برای انجام واکنش های متقابل استفاده کند. این سنسور به صورت عمده در کشورهای آمریکای شمالی تولید می شود.

مزایای استفاده از سنسور مادون قرمز در درب برقی عبارتند از:

• سنسور مادون قرمز قادر می باشد  تصاویری جمع و جور و فشرده ارائه دهد.

• محدوده تشخیص سنسور مادون قرمز با دقت زیادی انجام می شود و این سبب ایجاد عکس العمل درست و به جا در زمان مناسب است.
• دقیق بودن در تنظیمات نتیجه و مزیت استفاده از سنسور مادون قرمز در درب اتوماتیک است. شما به راحتی می توانید به انواع گزینه های تعبیه شده در منوی تنظیمات دسترسی پیدا کنید و با به وجود آوردن تغییرات دلخواه به تنظیم مورد نظر خود برسید و آن را ذخیره کنید .

سنسور مادون قرمز درب های برقی

معایب استفاده از سنسور مادون قرمز در درب های اتوماتیک عبارتند از:

• از عیوب سنسورها این است که اشیاء ثابت قابل تشخیص نیستند.
• تفاوت دما اشیاء در این سنسورها قابل تشخیص نمی باشد که اینموضوع باعث می شود نتواند قدرت تشخیص اجسام سرد و گرم را داشته باشد. به نحوی که حتی در صورتی که اختلافی جزئی بین زمینه و شی مورد نظر وجود داشته باشد، این گونه سنسور ها از دقت کمتری بهره خواهند گرفت.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *