چرا کرکره برقی؟

 کرکره برقی با بهرمندی از تیغه‌های آلومینیومی،گالوانیزه و پلی کربنات در طرح‌ها و اشکال گوناگون مانند تخت، قوس‌دار و غیره و همچنین تنوع رنگ در کنار کیفیت مطلوب تیغه‌ها ٬ امکان ایجاد هارمونی بین درب رول آپ و نمای ساختمان را فراهم می سازد.

علاوه بر این توانایی چاپ بر روی تیغه‌ها توسط لیزر با دقت و ماندگاری بالا و گوناگونی در نوع مکانیزم حرکتی امروزی درب‌های  ( امکان استفاده از سه روش سنترال Central، ساید Side، توبولار Tubular) و عدم نیاز به تغییرات اساسی در کرکره‌های موجود و راحتی در نصب کرکره برقی  موجب شده این سیستم بطور گسترده مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی در نمای ساختمان قرار بگیرد.

لذا شاهد استفاده از این درب اتوماتیک  در پارکینگ منازل، فروشگاه ها، کارخانجات، سوله ها و بسیاری اماکن دیگر هستیم.

درب اتوماتیک کرکره ای

کرکره برقی

امروزه دلیل استفاده از کرکره برقی چیست؟

کرکره برقی های دارای سیستم یک پارچه و وزن بیشتری بودند. رنگ مورد استفاده در درب های کرکره  ای قدیمی از ترکیب روی رنگهای فلز بودند. نهایتا سه رنگ داشتند. یکی دیگر از معایب دربهای کرکره ای قدیم ماشینی نبودن و رول شدن دستی آن بود. در نتیجه برای بالا و پایین آوردن انرژی و توان بالایی را صرف می کرد.یکی دیگر از معایب آلودگی صوتی آن بود. درب کرکره ای قدیمی و دستی سرو صدای زیادی تولید می کردند. و نکته غیر قابل کنترل این درب ها برای رفع مشکل در رول شدن روغن ریزی روزانه بود. در برخی مواقع به دلیل سرمای زمستان و گرمای روزانه باز وبسته نمی شدند. که این یک معظل بزرگ برای کاسبان بود. مجبور به ضربه زدن به این درب های کرکره ای می شدند. در انتها شکل اولیه خود را از دست می دادند و دیگر خوب کار نمیکردند . در امنیت حقابل اعتماد نبودند و به سادگی و با شکستن قفل و کلید درب می شد آن را بالا کشیده و به محل مورد نظر وارد شد.

تاریخچه کرکره برقی در اصفهان

با افزایش فناوری و تغییر شکل اولیه زندگی انسان ها و بهینه شدن انواع درب اتوماتیک  در اصفهان ظهور کرد.از این جهت هم بر زیبایی انواع درب افزوده شد. در نتیجه با توجه به رنگامیزی های متنوع و زیبا رنگ ( رنگ الکترواستاتیک ) اکثر مشکلات درب کرکره ای قدیمی حل شده و مردم به خرید دربهای اتوماتیک و کرکره برقی روی آورده اند. در عصر امروز خرید این

انواع درب کرکره برقی در اصفهان

در این محتوا در نظر داریم به قیمت و دلایل اهمیت و بهتر بودن انواع درب اتوماتیک در اصفهان اشاره نمائیم. و چگونگی زیبایی ظاهری به عنوان یک حفاظ زیبا و کارآمد و پربازده تجزیه‌وتحلیل کنیم.

مقایسه امنیت انواع درب کرکره برقی در اصفهان با سایر حفاظ ها

 اگر بخواهیم حفاظ درب های اتوماتیک را با دیگر حفاظ های ساختمان از نقطه نظر ایمنی مقایسه کنید. اول از همه باید بگوییم امنیت انواع درب کرکره برقی در اصفهان هیچ وجه تفاوتی با حفاظ آکاردئونی آهنی ندارد. از آنجایی که هر دوی این حفاظ ها بدست سنگ فرز قابل برش هستند و مفتوح نمودن هردو به یک میزان زمان لازم می برد و دارای سر و صدا می کند. ولی امنیت درب کرکره برقی اصفهان به مراتب بیشتر از اغلب حفاظ هایی به شکل میله استیل است. چرا که نرده های استیل به آسانی با پیچ گوشتی شارژی قابل مفتوح شدن هستند و چندان ایمن نیستند.
با توضیحات بیان شده در بالا برخی از حفاظ های سایر امنیتی مساوی با انواع درب در اصفهان دارند. بعد دلیل اینکه توصیه می شود از انواع درب کرکره برقی در اصفهان به عنوان حفاظ درب و پنجره منازل استفاده شود چیست؟

انواع درب کرکره برقی در اصفهان

ابهاماتی که ممکن است پیش بیاید به صورت زیر است.

چرا کرکره برقی؟
قیمت انواع  درب در اصفهان
داشتن view بدون مزاحمت
تنوع در طرح و رنگ کرکره
استفاده راحت و جنبش اتومات
عدم زنگ زدگی و طول عمر بالا

قیمت انواع درب کرکره برقی در اصفهان

درست است که قیمت انواع درب اتوماتیک کرکره ای در اصفهان  نزدیک 20 درصد گرانتر از درب آکاردئونی است. دربرابر داشتن موتورهای برقی جهت حرکت و دیگر مزیت های کرکره برقی این قیمت بسیار اقتصادی و منطقی به نظر می رسد.

زیبایی منحصر به فرد انواع درب اتوماتیک کرکره ای در اصقهان

با ذکر امکانات بالا و دلایل منطقی انواع درب کرکره برقی در اصفهان میتوان این نتیجه را گرفت که اگر به عنوان محافظ درب یا پنجره استفاده شود هیچ تاثیر منفی بر روی View و زاویه رویت ما ندارد. بعد از باز کردن نصف و نیمه درب و پنجره می توان از آن لذت برد. ولی دیگر حفاظ های درب و پنجره یا بصورت نرده استیل و آهنی ثابت هستند و یا حتی اگر بصورت حفاظ آکاردئونی باشند در یک سمت جمع می شوند و بخشی از زاویه دید ما را کاهش می دهند.

 تنوع در طرح و رنگ انواع درب کرکره ای در اصفهان

امروزه تنوع در طرح و رنگ انواع درب کرکره برقی در اصفهان بسیار زیاد است و در گونه ها آلومینیومی تک و دو جداره، مشبک و پانچ شده، شفاف طرح شیشه ای و… تولید می شوند. نتیجه این است که تیغه های انواع درب کرکره ای در اصفهان در رنگ های گوناگون الکترواستاتیک کوره ای، طرح های چوب دکوراتیو، آبکاری شده و غیره فرآوری می شوند و می طاقت جهت هماهنگی با نمای ساختمان گونه و طرحی را برگزیدن نمایش داد. هنگامی که کرکره برقی پایین است بیشترین انسجام با سایر اجزای ساختمان داشته باشد.

کاربردهای انواع درب کرکره برقی در اصفهان

همانگونه که از اسم آن پیداست این گونه حفاظ با برق کار می کند. با توجه به موجود بودن موتور الکتریکی که در آن تعبیه شده است به سهولت و با فشردن کلید ریموت مهار میتوانیم آن را حرکت دهیم و برخلاف دیگر حفاظ های متحرک که نیاز است با نیروی دست آنها را حرکت دهیم این فرآورده کاملاً User Friendly است. حتی یک فرد مسن و یا کودک کم سن به آسانی می تواند از آن کاربرد داشته باشد. این موضوع احتمالاً در ظاهر چندان با اهمیت نیست ولی پس از مدتی بعد از نصب حفاظهای متحرک آهنی و شیشه ای با وجود اینکه اکثر آنها به چهره افقی حرکت می کنند و نشانیدن ساختمان و در ضمن زنگ زدگی ساز و برگ بر روی آنها کارایی می گذارد بسیار با اهمیت می شود. معمولاً بعد مدتی برای حرکت حفاظ آکاردئونی و شیشه افقی نیاز داریم از یک فرد تنومند و قوی هیکل درخواست کنیم تا درب را به بالا یا پایین بکشد.

مزایای انواع درب کرکره برقی در اصفهان

 کرکره های برقی در ابتدای پیدایش خود از جنس آهن گالوانیزه فرآوری می شدند اما بعد از مدتی آن کرکره های گالوانیزه جای خویش را به کرکره هایی از جنس آلومینیوم و پلی کربنات دادند و عملاً با توجه به ویژگی عدم استهلاک و زنگ زدگی آلومینیوم و پلی کربنات، درازا عمر کرکره های برقی معاصر زیاد بالا می باشد.
کاربرد انواع درب کرکره برقی در اصفهان
کرکره درب پارکینگ
درب کرکره ای سوله
کرکره درب مغازه و فروشگاه
حفاظ درب ورودی ضد دزدی و درب واحدد
کرکره برقی پنجره – حفاظ کرکره ای پارکینگ

کرکره برقی درب پارکینگ

امروزه با توجه به فراگیر شدن انواع درب اتوماتیک پارکینگ، بسیاری از ساختمانها روی به استفاده از کرکره برقی به عنوان درب برقی خودروگاه آورده اند. کرکره برقی درب پارکینگ را در سه فاز می توانیم مورد بررسی قرار دهیم:
درب کرکره ای جای پارک ماشین برای ساختمان در حال ساخت
تعویض درب فعلی پارکینگ با انواع درب کرکره ای اتوماتیک در اصفهان

انواع درب کرکره برقی در اصفهان

به صرفه بودن قیمت

برای ساختمان های در حال ساخت اگر بخواهیم درب آهنی بسازیم آن را رنگ آمیزی نماییم و سپس جک پارکینگی نصب نماییم هزینه ای تقریباً دو برابر نصب کرکره برقی خواهد داشت. همچنین امروزه با توجه به طرح ها و رنگ های زیاد متنوع کرکره های برقی نه فقط با نصب کرکره نمای ساختمان زشت نمی شود بلکه می توانیم درب بسیار انسجام با نما نصب نماییم. لذا بسیاری از سازندگان ساختمان روی به به کارگیری کرکره اتوماتیک به عنوان درب خودروگاه آورده اند.

انواع درب پارکینگی کرکره برقی در اصفهان

 بسیاری از ساختمانهایی که درب تک لنگه و یا دولنگه دارند، با توجه به نزدیک بودن ستون به درب آنها قابلیت نصب جک درب برای پارکینگ ندارند. درب با گوشه بیش از 120 درجه مفتوح شود لذا تردد خودروها تسهیل شود. همچنین در برخی از ساختمانها زمانی که درب باز میشود خود درب جلوی تردد یکتا از پارکینگها را می گیرد و مجبورند یک اتومبیل کمتر در پارکینگ قرار دهند. در برخی ساختمانها نیز درب به مرور زنگ زده، پوسیده می شود؛ و ارزش تعمیرات جهت نصب جک درب پارکینگی را ندارد. راه حل تمام این مشکلات چیزی نیست بجز نصب انواع درب کرکره در اصفهان برای پارکینگ. باید توجه نمود که جهت نصب کرکره برقی بر روی درب پارکینگ نیازی به جداسازی چهارچوب درب از دیوار نیست. بلکه در این موارد تنها درب از لولا بیرون می شود، لولاها بریده می شوند و سپس روی همان چهارچوب موجود پروفیل ها و شاسی کرکره برقی نصب می گردد و با کمترین خرج و حجم تخریب دیوارها و در کوتاه ترین زمان کرکره برقی نصب می شود.

تعویض درب پارکینگ با انواع درب کرکره برقی در اصفهان

در ساختمانهای شمالی معمولاً بعد از ورود از درب، با حیاط ساختمان مقابل می شویم و سپس در پایین بنای ساختمان پارکینگ موجود است. در این گونه ساختمانها جهت بالابردن امنیت فضای جای پارک و محسور نمودن خودروها از یک درب دوم استفده می نمایند و بهترین گزینه برای این درب دوم بدون تردید استفاده از انواع درب کرکره برقی در اصفهان است. علاوه بر آن جنبه ایمنی و ضد دزدی نمودن فضای پارکینگ مزیت سایر این درب بازدارندگی از تبادل گرمایشی شدید و سرد شدن کف طبقه همکف در فصل زمستان می باشد.

کرکره برقی سوله

از سایر کاربردهای انواع درب کرکره برقی در اصفهان به کارگیری آن بعنوان درب سوله می باشد. درب های سوله معمولاً با توجه به ابعاد بسیار زیاد نمی توانند بصورت لولایی باشند؛ بنابراین راه حل یا نصب درب ریلی می باشد که در بعضی از موارد با توجه به سایز بارو جلویی سوله فضای کافی جهت تحرک درب ریلی به سمت کنار وجود ندارد و نمی توانیم درب ریلی نصب نماییم. راه حل سایر درب اکاردئونی است که باز و بسته شدن آن با توجه به سایز زیاد درب و وزن زیاد بالای آن واقعا مشکل است. لذا امروزه جهت درب های خودکار سوله صنعتی بهترین گزینه کرکره برقی است زیرا حرکت آن آسان و تنها با فشردن ریموت کنترل است و در ضمن در هنگامی که کرکره بالا است و درب مفتوح است کمترین محیط‌ را اشغال می کند.

انواع درب کرکره برقی در اصفهان برای مغازه

در واقع آغاز نصب کرکره برقی در اروپا جهت نصب بر پنجره های ساختمان بود و در ایران آغاز آن با نصب بعنوان کرکره مغازه بود و سپس پای آن به سایر جنبه ها و کاربردها گشوده شد. می دانیم شاید فقط و بهترین گونه درب برقی برای مغازه ها همان نصب انواع درب کرکره برقی در اصفهان است. لذا از تشریح گسترده این گونه کاربرد برای کرکره صرف نظر می نماییم. فقط این تذکر لازم است که بر روی کرکره اتوماتیک با توجه به سطح صاف آن برچسب های پی وی سی با برند، لوگو و… اطلاعات چاپ ارائه می شود؛ و در هنگامی که کرکره اتوماتیک پایین است از آن بعنوان تابلوی مغازه نیز استفاده نمود. همچنین جهت اماکنی همانند بانکها، صرافیها و… کرکره برقی شفاف نانو پلی کربنات نصب ارائه میشود.

حفاظ انواع درب کرکره برقی در اصفهان

یکی دیگر از کاربردهای انواع درب کرکره برقی در اصفهان، نصب به عنوان حفاظ درب ورودی واحد آپارتمان و درب ضد سرقت می باشد. اگر دقت کرده باشید بسیاری از آپارتمان ها به درب ورودی واحد خود یک حفاظ آکاردئونی آهنی نصب نموده اند که البته باز و بسته نمودن آن برای بانو ها مقداری مشکل است. لذا کرکره برقی با توجه به ماهیت جنبش خودکار و راحت خود به مرور در حال جایگزینی برای درب آکاردئونی آهنی می باشد؛ و امروزه نصب آن بعنوان نگهبان درب ورودی نیز می باشد.

نتیجه گیری

در انتها باید به این مسئله اشاره نماییم که انواع درب کرکره برقیدر اصفهان چندان تفاوتی با یکدیگر ندارند. تیغه کرکره استفاده شده برای انواع درب کرکره برقی در اصفهان برای کرکره های پارکینگ، پنجره، مغازه، سوله و… یا تیغه آلومینیوم است. لازم به بیان است تیغه های آلومینیوم و شفاف پلی کربنات از عقیده امنیتی چندان تفاوتی با یکدیگر ندارند و عامل تعیین کننده در تصمیم گیری شما بها و عبور یا عدم عبور روشنایی می باشد. همچنین موتور کاربرد شده برای انواع کرکره برقی با توجه به وزن درب و میزان آمدوشد یا موتور توبلار می باشد و یا موتور ساید.

کاربرد انواع تیغه و موتور

البته گاهی با توجه به ملاحظات فنی برای درب های وسیع نمی توان از نوع خاصی تیغه و یا موتور برای انواع درب کرکره برقی در اصفهان استفاده نمود. ولی با توجه به تجربه ما ابعاد بیش از 90% درب ها به نوع ای است که از انواع موتورها و تیغه های معرفی شده می توان برای آن درب بهره‌بری نمود.

دلیل استفاده از کرکره اتوماتیک

امروزه برای عبور و مرور و تردد در مکان هایی مانند ورودی منازل ،ویلاها ،سوله و سازه های صنعتی و اداریی ،مراکز فروش و مغازه ها از کرکره برقی استفاده می شود. کرکره اتوماتیک عموما از جنس بیلت فابریک یا همان شمش آلومینیوم ۶۰۶۳ بوسیله دستگاه های اکسترود تولید و سپس به مرحله درجه سختی میرسد در آخر با رنگ اکترواستاتیک مرحله تولید خاتمه می یابد .

رنگ الکترو استاتیک بدین معناست که یون رنگ با یونهای تیغه کرکره  آلومینیوم هم سو و به خورد آن می رود که این نوع رنگ شدن تیغه کرکره برقی باعث بوجود آمدن یک لایه عایق روی رنگ و جلوگیری از خط و خش برداشتن تیغه تا سالهای زیادی می شود. دلیل انتخاب آلومینیوم در کرکره برقی این است که آلومینیوم فلزی نرم ولی بسیار با مقاومت و دوام بالاست و این فلز ارزشمند را در هر شرایط آب و هوایی میتوان به کار گرفت .

کرکره برقی

کرکره برقی بدلیل اینکه دور یک محور جمع می شود که اصطلاحا رول آپ یا رولینگ شاتر نامیده می شود، کمترین حجم فضا را اشغال می کند. که این یکی از مهمترین خصوصیت های کرکره اتوماتیک  است .

انواع کرکره برقی

1- کرکره آلومینیوم
2- کرکره منیزیوم فولاد
3- کرکره برقی پلی کربنات شفاف
4- کرکره اتوماتیک پانچ
5- کرکره برقی رول گیتر

تیغه های کرکره
تیغه 3.5 سانتی متری که استفاده هایی از جمله پنجره های منازل مسکونی و ویلا ها ، اتومبیل های پخش مواد غذایی ، ماشین های آتش نشانی ،ایستگاه های BRT ، اتوبوس، مترو و  . …
تیغه های ۶ سانتی متری که غالبا استفاده کمتری نسبت به دیگر تیغه ها را دارد.
تیغه های کرکره اتوماتیک  ۸ سانتی متری استاندار : ولی این سایز تیغه های کرکره برقی بیشترین استقبال را توسط مشتریان داشته اند کمصارف آن عبارت اند از تجاری ،صنعتی ، اداری ،مسکونی : پنجره ،تراس ، ورودی درب واحد آپارتمان و محافظت از بیلبورد ها و تلویزن های شهری ،سوله ها ، سقف اتوماتیک استخر و باغچه

تیغه های ۱۰۰ میلیمتری : این تیغه ها که تنها موارد استفاده شان سوله ها ، درب های صنعتی و با عرض و ارتفاع های بیش از ۵*۵
برای انتخاب نوع تیغه باید چند معیار را در نظر گرفت :
1- اندازه عرض و ارتفاع محل مورد نظر
2- میزان تردد
3- نوع شرایط آب و هوایی
4- مقدار بودجه در نظر گرفته شده

انواع کرکره برقی 
نوع دیگری از کرکره ها با تیغه ای مخصوص . این تیغه های کرکره اتوماتیک از جنس فولاد منیزیوم و سه جداره بوده و با پلی اورتان صنعتی پر میشنود و وزنی به ازای هر متر مربع ۸۰۰/۷ دارند .تیغه ها طرح کروجی ۱۰۰% بی صدا و با دارا بودن پلی اورتان عایق صدا نیز هستند .تیغه ی طرح کروجی عایق حرارت و ضد اشتعال هم هست .
با خصوصیات ذکر شده برای کرکره برقی یادشده ، تقاضا برای این نوع تیغه بسیار بالا رفته است. تمامی تیغه های کرکره اتوماتیک در شاخه هایی به طول ۵/۷ متر تولید می شوند ولی برای اندازه های ویژه حتی تا ۱۰ متر طول هم آرایه می شوند. تیغه های گفته شده نمونه ایرانی هم دارند که از جنس گالوانیزه بوده و به جای پلی اورتان صنعتی از فوم سرد استفاده میشود که به خودی خود دارای کیفیت پایین و پر سر و صدا هستند .

تیغه های کرکره برقی موجود در بازار ایران که اکثر از ذوب کردن ضایعات آلومینیوم مانند درب و پنجره های ساختمان بدست و به مرحله اجرا میرسند . این تیغه های کرکره برقی که قاعدتا با توجه به کیفیت پایین آلومینیوم و رنگ های پاششی عموما پر سرو صدا و باعث نارضایتی افراد می گردد .
تیغه های کرکره برقی  با توجه به درجه سختی ۱۲ دارای ویژگی ضد سرقت هم هستند . ضد سرقت بودن بدین معنی است که با وسایلی نظیر دیلم و وسایلی این چنینی سارقین هرگز نخواهند توانست به درون ملک وارد شوند .

برای کرکره برقی از سه نوع ریل کناری میتوان استفاده کرد. ریل های کرکره برقی دارای سه نوع مختلف اند :
• نوع اول ریل های معمولی از جنس آلومینیوم که درون فریم فلزی پروفیل ۴۰*۴۰ قرار میگیرند .این ریلها به دلیل اینکه درون فریم هستند از عرض ورودی هر طرف ۶ سانتی متر کم میکنند که این شاخصه خیلی مورد پسند نیست مگر اینکه آهن کشی قبل از اتمام سنگ نما کارگذاری شود .
• نوع دوم ریل های کرکره اتوماتیک ریل های پشت پروفیل دار هستند . این نوع ریلها از روبرو به پروفیل ها پیچ شده و از عرض ورودی کم نمیکنند .
• نوع سوم که بهترین نوع ریل کرکره اتوماتیک است ،ریل فولادی با ورق ۲ میلیمتری و با زوار مویی پانچ است .
ریل های کرکره برقی فولادی دارای امنیت بسیار بالاتری نسبت به دیگر هم خانواده های خود است .

تمام انواع ریل های کرکره برقی ذکر شده با مویی پرز بلند عایق میشوند که این امر باعث جلوگیری از ورود گرد خاک و سرو صدا به داخل ساختمان می شود .
تیغه های کرکره اتوماتیک با داشتن شکل های ظاهری مختلف مانند قوس دار و و همچنین تنوع رنگی که دارد درصد انتخاب بیشتری نسبت به دیگر مدل های درب اتوماتیک دارد .زیرا میتوان با هم سو کردن رنگ کرکره برقی با مکان مورد استفاده زیبایی خاصی بوجود آورد .
تیغه های رول آپ هر چند قوس دار هستند ولی بدلیل دو رو نما بودن نیز با توجه به داشتن سطح و رنگ با کیفیت و ماندگار و ضد خش ، انتخاب اول تمامی کارفرمایان محترم است .
با توجه به سلایق مختلف امکان چاپ لیزری با کیفیت بسیار بالا و با ماندگاری و دوام بالا نیز موجود است . این چاپ میتواند لوگو یا طرح و یا عکسی از فروشگاه ، شرکت ،کارخانه و … باشد .

امروزه سیستم های کرکره برقی به شکل قابل توجهی مورد استفاده هستند. نام دیگر کرکره برقی کرکره اتوماتیک نیز میباشد. امروزه کرکره برقی بیشتر برای حفظ امنیت مورد استفاده قرار میگیرد.کرکره برقی دارای مزایای زیادی هستند. دارای تنوع رنگی حتی طرح چوبی میباشد. برای درب ورودی مراکز صنعتی بزرگ وکوچک به صورت کنترلی مورد استفاده میباشد. در انبار ها و محل کار از لحاظ امنیت مورد استفاده میباشد. برای پنجره و درب مغازه و درب اتوماتیک پارکینگ مورد استفاده میباشد همان طور که ملاحظه کردید کرکره برقی موارد استفاده زیادی دارد. کرکره برقی بر اساس نیاز مشتری طراحی و اجرا میشود. کرکره برقی در انواع الومنیومی وگالوانیزه و پلی کربنات میباشد. کرکره های برقی در منازل مسکونی برای پنجره ها و درب اتوماتیک پارکینگ مورد استفاده است که میتوان به وسیله کنترل از راه دور کرکره برقی پنجره منزل خود را باز و بسته کنید.

امنیت در درب اتوماتیک

کرکره برقی همان طور که ذکر شد تنها با اجازه و خواست موتور کرکره برقی بازوبسته می شود. انواع موتورهای کرکره برقی بسته شدن و باز شدن اتوماتیک در اتوماتیک را به عهده دارند. درب اتوماتیک کرکره برقی با بهره گیری از تیغه درجه یک ( آکرول , پایارول , … )، نفوذ نا پذیر شده است و به سختی می توان به آن ها آسیب رساند تا بازوبسته نشود . تیغه های درب کرکره اتوماتیک به صورت پازلی و بسیار زیبا به هم اتصال د ارند. و بدون درز و کاملا متصل می باشند. از درب های کرکره برقی با تیغه ها و موتور درجه یک , به هیچ وجه نمی توان به راحتی رد شد. و فقط با استفاده از کنترلر و رسیور می توان آن را باز و بسته کرد .

خرید انواع تیغه کرکره برقی

خرید موتور کرکره برقی