درب اتوماتیک کرکره ای در اصفهان

یک نمونه از ساخته های بشریت که با وجود ساختار ساده موفق شده است که در سهولت رفت و آمد انسان نقش داشته باشد، کرکره برقی یا همان درب اتوماتیک کرکره ای است. این درب دارای تیغه های آلومینیومی، گالوانیزه، پلی کربنات و رول گیتر است که در طرح ها و اشکال گوناگون مانند تخت، قوس دار و پانچ دار در بازار دیده می شود. مزیت این درب اتوماتیک در اصفهان هارمونی بالایی است که با نمای ساختمان به وجود می آورد و از طرفی دیگر ورود و خروج آسان را برای افراد ایجاد می کند.
کرکره برقی را می توان در هر مکان و با هر ابعادی تولید و استفاده کرد؛ با افزایش استفاده از این تکنولوژی و راه یابی آن به ایران، اصفهان نیز مجهز به درب اتوماتیک کرکره ای شد. با وجود این درب ها اکثر مشکلات درب کرکره ای قدیمی حل شده و مردم به خرید درب های اتوماتیک و کرکره ای روی آورده اند. شما نیز می توانید برای خرید درب کرکره برقی در اصفهان به پارسونیک مراجعه نمایید.

کرکره برقی در اصفهان

 دلیل استفاده از کرکره برقی چیست؟

درب اتوماتیک کرکره ای اصفهان از انواع کرکره های برقی است که با کمک انرژی های الکتریکی و مکانیکی کار می کند. با کمک این درب ورود و خروج افراد یا وسایل نقلیه به مراکز تفریحی، اداره ها، منازل مسکونی و… بسیار آسان تر شده است. می توان گفت که کرکره های دستی در مکان های مختلف اصفهان به روز شده و امروزه کرکره برقی در اصفهان دیده می شود.
حتی این نوع درب به دلیل استفاده از موتوری پرقدرت می تواند در پارکینگ ها، بیمارستان ها، اداره ها و… مورد استفاده قرار بگیرد. علاوه بر این ها با افزایش سرعت در هنگام استفاده از این نوع درب ها مشتریان رضایت بیشتری از خود نشان داده اند.

مزیت های درب اتوماتیک کرکره ای اصفهان

 • افزایش کیفیت جنس تیغه ها در درب های اتوماتیک کرکره ای
 • دارای تیغه های آلومینیومی، گالوانیزه، پلی کربنات و رول گیتر
 • دربی با طول عمر بسیار بالا
 • استهلاک پایین
 • مقاوم در برابر زنگ خوردگی
 • به صرفه بودن قیمت و هزینه ها
 • دارای تنوع در مدل و رنگ
 • ضد خش و ضربه
 • سازگار با شرایط آب و هوایی
 • با کمترین اشغال فضا
 • مناسب برای مکان هایی با محدودیت عرضی
 • دارای حرکت روان و بی سر و صدا
 • با قابلیت ضد سرقت برای برخی از مدل ها
 • جلوگیری از ورود گرد و خاک
 • جلوگیری از ورود سر و صدا
 • قابل استفاده در انواع مکان ها

کرکره برقی چگونه کار می کند؟

همان طور که از نام کرکره برقی در اصفهان پیدا است، این حفاظ با برق کار می کند و در آن از موتور الکتریکی استفاده می شود که باعث سهولت باز و بسته شدن درب شده و می توان با فشردن کلید ریموت حرکت آن را کنترل کرد. برخلاف دیگر حفاظ های متحرک که نیاز است با نیروی دست آن ها را حرکت دهید، این محصول کاملاً User Friendly است و حتی یک فرد مسن و یا کودک کم سن به آسانی می تواند از آن استفاده کند. این موضوع احتمالا در ظاهر چندان با اهمیت نیست؛ ولی در صورتی که از حفاظ های آهنی استفاده کرده باشید، احتمالا با مشکلاتی مانند زنگ زدن یا سنگین بودن روبرو شده اید. به همین دلیل استفاده از درب های اتوماتیک کرکره ای برقی می تواند تا حد زیادی این مشکلات را برای شما برطرف کند.

درب اتوماتیک کرکره ای در اصفهان

انواع درب کرکره برقی در اصفهان

می توان نوع درب های اتوماتیک کرکره ای اصفهان را بر اساس کاربرد آن ها و تیغه به کار رفته در ساختارشان دسته بندی کرد. بر همین اساس انواع آن ها عبارت است از:

درب پارکینگی کرکره ای

امروزه با توجه به فراگیر شدن انواع درب اتوماتیک پارکینگ، بسیاری از ساختمان ها رو به استفاده از کرکره برقی به عنوان درب برقی پارکینگ آورده اند. در صورتی که به دلیل نزدیکی ستون به درب، امکان نصب جک وحود نداشته باشد، میتوان با استفاده از درب پارکینگی کرکره برقی در اصفهان، این مشکل را برطرف کرده و امکان رفت و آمد ساده تر خودروها را فراهم نمود. علاوه بر این در صورتی که فضا برای باز شدن درب پارکینگی تک لنگه یا دولنگه وجود نداشته باشد، باید جایی به اندازه یک خودرو را برای این مورد در نظر گرفت که این موضوع باعث می شود ساکنین ساختمان با مشکل کمبود فضا مواجه شوند.
علاوه بر این در برخی ساختمانها درب به مرور زنگ زده و پوسیده می شود؛ در نتیجه ارزش تعمیرات جهت نصب جک درب پارکینگی را ندارد. راه حل تمام این مشکلات چیزی به جز نصب انواع درب کرکره ای اتوماتیک در اصفهان برای پارکینگ نیست. باید توجه نمود که جهت نصب درب کرکره ای اتوماتیک بر روی درب پارکینگ نیازی به جداسازی چهارچوب درب از دیوار نیست؛ بلکه در این موارد تنها درب از لولا بیرون کشیده شده و لولاها بریده می شوند. سپس روی همان چهارچوب موجود، پروفیل ها و شاسی نصب می گردد؛ در نتیجه با کمترین خرج و حجم تخریب دیوارها و در کوتاه ترین زمان، کرکره برقی نصب می شود.

کرکره برقی سوله

از سایر کاربردهای انواع درب کرکره برقی در اصفهان به کارگیری آن به عنوان درب سوله است. درب های سوله معمولا با توجه به ابعاد بسیار زیاد نمی توانند به صورت لولایی باشند؛ در چنین شرایطی معمولا نصب درب ریلی توصیه می شود. اما باید بدانید که به دلیل اندازه درب سوله ها، معمولا فضای کافی جهت تحرک درب ریلی به سمت کنار وجود ندارد. به همین دلیل برخی افراد از درب آکاردئونی استفاده می کنند که باز هم به دلیل اندازه بزرگ و وزن زیاد، توصیه نمی شود. با توجه به این موارد، امروزه بهترین گزینه برای درب سوله، کرکره برقی است؛ زیرا حرکت آن آسان بوده و تنها نیاز به فشردن ریموت کنترل دارد. در ضمن در هنگامی که کرکره بالا است و درب باز است، کمترین محیط را اشغال می کند. البته لازم به ذکر  است که برای درب سوله ها از  درب صنعتی سکشنال استفاده می شود.

کرکره برقی سوله

انواع درب کرکره برقی در اصفهان برای مغازه

در اروپا از کرکره برقی به عنوان پوششی برای پنجره های ساختمان استفاده می شد؛ اما در ایران، درب های کرکره برقی اولین بار برای مغازه ها نصب شدند. مزیت نصب درب اتوماتیک کرکره ای اصفهان برای مغازه این است که می توانید لوگو یا نماد مغازه خود را به صورت چاپی بر روی درب بزنید تا در زمان بسته بودن، به عنوان تابلو یا یک شیوه تبلیغاتی ایفای نقش کند.

انواع کرکره برقی براساس تیغه های به کار رفته در آن

البته گاهی با توجه به ملاحظات فنی برای درب های وسیع نمی توان از نوع خاصی تیغه و یا موتور برای انواع درب کرکره برقی در اصفهان استفاده نمود. ولی با توجه به تجربه ما، ابعاد بیش از 90% درب ها به نوعی است که از انواع موتورها و تیغه ها می توان برای آن درب استفاده نمود. براساس تیغه ها، انواع کرکره های برقی عبارتند از:

درب اتوماتیک کرکره ای آلومینیومی

می توان گفت که 90 درصد تیغه هایی که در بازار هستند از جنس آلومینیوم می باشند. وزن مناسب و سبک بودن در جنس آلومینیومی نسبت به سایر مواد، افزایش طول عمر، مقاومت در برابر گرما و سرما، داشتن خواص فیزیکی و مکانیکی ویژه و همچنین قیمت مناسب از دلایلی هستند که افراد را برای استفاده از تیغه های آلومینیومی در کرکره برقی راضی کرده اند. رنگ های ساده مثل سفید، قرمز و زرد و یا رنگ های خاص مانند رنگ چوپ برای این تیغه ها در نظر گرفته شده اند. در تیغه های آلومینیومی، وجود پل هایی، مقاومت و استحکام تیغه ها در برابر فشارهای وارده را چند برابر می کند.

تیغه آلومینیومی کرکره برقی

درب کرکره برقی با تیغه گالوانیزه

تیغه های گالوانیزه در مقایسه با انواع آلومینیومی، استحکام و مقاومت بیشتری دارند که این موضوع به دلیل میزان کیفیت و ضخامت ورق، سیستم ایجاد مقطع تیغه ای شکل، کیفیت فوم و همچنین نوع رنگ در تیغه های گالوانیزه است.

تیغه گالوانیزه کرکره برقی

درب اتوماتیک کرکره ای با تیغه فولادی

ضخامت بالایی که تیغه های فولادی دارند باعث شده تا در این درب ها به جای ساختار دو جداره، از تیغه یک جداره استفاده شود. حتی با وجود تک جداره ای بودن، استحکام و مقاومت آن بسیار زیاد است و به عنوان درب اتوماتیک ضد سرقت استفاده می شود.

تیغه فولادی کرکره برقی

 

درب کرکره برقی با تیغه رول گیتر

تیغه رول گیتر از مقاطع میله ای فولادی تشکیل شده که ضمن داشتن استحکام بسیار زیاد، امکان دیدن فضای داخلی را هم فراهم می کنند. بنابراین افراد می توانند در زمان بسته بودن فروشگاه، فضا و اجناس را مشاهده کنند. البته این ویژگی باعث کاهش امنیت درب اتوماتیک کرکره ای با تیغه رول گیتر نمیشود؛ بلکه در شهری مانند اصفهان که توریست ها و مسافران زیاد هستند، با استفاده از این نوع درب اتوماتیک کرکره ای أصفهان می توان حتی در زمان بسته بودن هم مشتریان را به خود جذب کرد.

کرکره برقی

درب اتوماتیک کرکره ای شفاف پلی کربنات (شیشه ای)

پلی کربنات ضمن استحکام مناسب می تواند زیبایی و جذابیت درب را دو چندان کند. مقاومت در برابر ضربه، فشار، برش و حرارت از ویژگی هایی هستند که بر کیفیت تیغه های پلی کربنات اضافه کرده و امکان استفاده از آن به عنوان درب ضدگلوله را فراهم می کنند. در ساخت این مدل از درب کرکره ای، از مواد آنتی یو وی در داخل تیغه ها استفاده می کنند تا رنگ آن ها به مرور زمان کدر نشود.

البته گاهی با توجه به ملاحظات فنی برای درب های وسیع نمی توان از نوع خاصی تیغه و یا موتور برای انواع درب کرکره برقی در اصفهان استفاده نمود. ولی با توجه به تجربه ما ابعاد بیش از 90% درب ها به نوعی است که از انواع موتورها و تیغه های معرفی شده می توان برای آن درب بهره‌بری نمود.

انواع موتور درب های کرکره برقی

امروزه استفاده از کرکره های برقی و درب های اتوماتیک بسیار رونق پیدا کرده است. مزایای فوق العاده این درب ها باعث شده تا اغلب مردم به سمت آنها متمایل شوند. از همین رو تنوع بسیار بالایی در بین انواع موتورهای استفاده شده در درب ها و کرکره های برقی به وجود آمده است. این درب های کرکره ای ویژگی ها و موارد مصرفی گوناگونی داشته، به همین دلیل هرکدام به یک موتور متناسب با ویژگی های خود نیاز دارند. در ادامه به معرفی چند نمونه از موتورهای پرکاربرد و مناسب برای کرکره برقی می پردازیم که هر کدام ویژگی های متفاوت و منحصر به فردی دارند.

درب اتوماتیک کرکره ای آلومینیومی

کرکره برقی با موتور سکشنال

موتورهایی که برای کرکره ها و درب های برقی استفاده می شوند، انواع گوناگونی دارند. یکی از انواع پرکاربرد آنها، موتور سکشنال است. درب کرکره برقی سکشنال را می توان مناسب ترین گزینه برای درب کارخانه ها، پارکینگ ها، انبارهای بزرگ، سوله ها و … دانست. عملکرد درب کرکره ای اتوماتیک با موتور سکشنال یا درب اتوماتیک زیر سقفی به این صورت است که درب توسط فنرهای بالانس و ریل های مخصوص، در زیر سقف جمع می شوند. سرعت باز و بسته شدن این درب ها بسیار بالا بوده و میزان صدای آن حداقلی است. از ویژگی های این مدل کرکره می توان به سیستم خلاص کن دستی اشاره کرد که در مواقع قطع برق و یا سایر شرایط اضطراری، شما می توانید به راحتی درب را باز کنید.
در این موتور بلبرینگ های بسیار باکیفیتی به کار رفته که باعث شده میزان صدای آن بسیار کم باشد. به همین دلیل برای ساختمان هایی که میزان تردد در آنها بالاست و صدای درب، آسایش ساکنین را به هم می زند، این مدل درب کرکره، بهترین و مناسب ترین گزینه محسوب می شود. از دیگر ویژگی های این مدل درب، می توان به اشغال فضای بسیار کم آن اشاره کرد، چراکه به صورت زیر سقفی بوده و هنگام باز شدن در زیر سقف جمع می شود و نیازی به هیچ گونه فضای اضافی ندارد.

کرکره برقی با موتور توبلار

موتورهای توبلار در دو مدل برای درب های سبک و سنگین ساخته می شوند که هرکدام از آنها موارد استفاده و کاربرد گوناگونی دارند. در اغلب موارد موتور توبلار برای مکان هایی که ورودی های کوچک با طول و عرض محدودتر دارند مناسب هستند. به عنوان مثال موتور توبلار را می توان یک گزینه مناسب برای مغازه هایی که یک ورودی کوچک دارند مناسب دارند. همچنین این مدل موتور کرکره برقی، برای مکان هایی که میزان تردد محدودی در طول روز دارند نیز می تواند یک انتخاب مناسب و به جا باشد.
این مدل موتورهای درب های کرکره ای، ابعاد کوچک و مناسبی دارند، به همین خاطر در صورت استفاده برای منازل شخصی نیز، فضای زیادی را اشغال نکرده و باعث مزاحمت برای شما نمی شوند. سرعت باز و بسته شدن این درب ها بسیار بالاست و به هیچ عنوان شما را منتظر نمی گذارد. همچنین شما می توانید این سرعت را بسته به نیاز و دلخواه خود تنظیم کرده تا استفاده بهینه تری از کرکره برقی در اصفهان با موتور توبلار داشته باشید. از دیگر ویژگی های این مدل موتور، می توان به قیمت مناسب آن اشاره کرد که باعث شده تا طیف گسترده ای از اقشار جامعه، توانایی خرید آن را داشته باشند.

کرکره برقی با موتور ساید

این مدل موتور کرکره برقی در سمت راست کرکره نصب می شود، به همین دلیل به آن موتور کناری یا راست نیز می گویند. در اغلب موارد این موتور را برای درب هایی که میزان تردد بالایی دارند انتخاب می کنند. درب پارکینگ ها، پاساژها و مراکز خرید، از اصلی ترین کاربردهای این درب ها به شمار می روند. از اصلی ترین ویژگی های موتورهای ساید، می توان به میزان صدای فوق العاده پایین و اندک آنها اشاره کرد. به همین دلیل استفاده از آنها به هیچ عنوان باعث مختل شدن آسایش ساکنین و اطرافیان نمی شود. از دیگر ویژگی های این درب ها می توان به تحمل وزن بسیار بالای آنها اشاره کرد. درواقع می توان گفت این موتورها هیچ گونه محدودیتی از نظر وزن ندارند و می توان به راحتی آنها را برای درب های بزرگ نیز استفاده کرد.
قدرت بالای این موتورها این امکان را فراهم می کند که بتوانند حتی سنگین ترین و بزرگ ترین درب ها را نیز در کوتاه ترین زمان ممکن باز و بسته کنند. شما می توانید کرکره برقی با موتور ساید را در زمان قطعی برق، به راحتی به صورت دستی باز و بسته کنید. پس با در اختیار داشتن این مدل موتور، در شرایط اضطراری، درگیر مشکلات نخواهید شد. از دیگر ویژگی های این درب ها می توان به امکان نصب بسیار راحت آنها اشاره کرد که به سادگی امکان پذیر است.

انواع جک درب اتوماتیک

همان طور که می دانیم، درب های اتوماتیک انواع گوناگونی دارند که هرکدام از آنها ویژگی های منحصر به فردی را در خود جای داده است. یکی از اصلی ترین اجزای این درب ها، جک است. جک های درب های اتوماتیک نیز مانند این درب ها، کاربردهای مختلفی دارند و به همین خاطر در چند مدل متفاوت تولید می شوند. اصلی ترین تقسیم بندی که برای این درب ها انجام می شود، مربوط به نحوه عملکرد آنهاست. در این قسمت قصد داریم تا به معرفی رایج ترین مدل های جک درب اتوماتیک بپردازیم تا شما بیشتر با آنها آشنا شده و انتخاب بهتر و راحت تری داشته باشید.

جک درب ریلی

همان طور که از اسم این نوع جک ها مشخص است، برای باز و بسته شدن درب های ریلی به کار برده می شوند. برای اینکه بتوانید این مدل جک را نصب کنید، نیاز به فضای مناسب و کافی، در دیوارهای کنار درب هستید تا درب بتواند به راحتی و بدون مشکل، باز و بسته شود. معمولا از این نوع جک و درب، برای فضاهایی استفاده می شود که مکان کافی برای چرخش و باز شدن کامل درب ندارند، از همین رو درب به صورت ریلی در آنها باز و بسته می شود. این درب ها تحمل وزن بالایی دارند، به همین دلیل می توان با اطمینان خاطر کامل از آنها برای درب های سنگین استفاده کرد. این موتورهای دارای کلید خلاص کن اضطراری نیز هستند تا در زمان های موردنیاز، بتوانید به حالت دستی آنها را باز و بسته کنید.

جک درب بازویی

از دیگر جک های مورداستفاده برای درب های اتوماتیک که طرف داران زیادی نیز در این زمینه دارد، می توان به جک درب بازویی اشاره کرد. این جک ها برای درب های یک لنگه و یا دو لنگه پارکینگ و یا حیاط استفاده می شوند. اگر بخواهیم یک دسته بندی کلی برای این درب ها در نظر بگیریم، می توانیم آنها را در دسته های بازو کوتاه و بازو بلند قرار دهیم. از ویژگی های اصلی این جک ها می توانیم به این موضوع اشاره کنیم که اغلب از آنها برای درب های سبک استفاده می شود. مدل بازو کوتاه برای باز و بسته کردن درب هایی با ارتفاع 180 سانتی متر و کمتر و همچنین وزن 400 کیلوگرم استفاده شده و درب بازو بلند نیز برای درب ها بازویی با ارتفاع 3 متر و کمتر و وزن 450 کیلوگرم به کار برده می شود.

جک درب الکترومکانیکی

واضح است که این درب ها با ترکیبی از انرژی های الکتریکی و مکانیکی فعالیت می کنند. در ساخت این مدل جک ها از گیربکس و چرخ دنده نیز استفاده شده است، به همین دلیل معمولا به آنها جک گیربکسی و یا چرخ دنده ای نیز می گویند. اگر بخواهیم یک دسته بندی از نظر ولتاژ برق مصرفی برای این جک ها در نظر بگیریم، می توانیم آنها را در دو دسته 24 و 220 ولتی قرار دهیم. هر دوی این مدل ها با ویژگی های خاص خود، در زمان قطع برق کمک می کنند تا درب به راحتی باز و بسته شود. از جک های الکترومکانیکی معمولا برای مجتمع های مسکونی با کمتر از 50 واحد که تردد زیادی ندارند استفاده می شود. از دیگر ویژگی های این محصولات می توان به طول عمر و دوام بالا و همچنین نیاز محدود به تعمیرات اشاره کرد. این درب ها به راحتی قابل تنظیم شدن هستند و می توان درجه امنیت بالایی را برای شما ایجاد کنند.

جک درب هیدرولیکی

از دیگر مدل های جک درب اتوماتیک، می توان به جک های هیدرولیکی اشاره کرد که نسبت به مدل الکترومکانیکی، طول عمر و همچنین میزان محبوبیت بالاتری دارند. از آنجایی که این جک ها مقاومت بالایی در برابر فشار و انواع آسیب ها دارند، می توانید با خیال راحت از آنها برای اماکن پرتردد و شلوغ استفاده کنید. تحمل وزن این مدل جک ها بسیار بالاست، به همین دلیل برای درب های سنگین، بهترین و مناسب ترین انتخاب محسوب می شوند. عملکرد این درب ها در هوای سرد، دچار هیچ گونه اختلالی نمی شود، به همین دلیل برای مناطق سردسیر، می توانند بهترین و مناسب ترین انتخاب باشند. نکته قابل توجه درباره جک های هیدرولیکی، قیمت بالای آنهاست که باعث می شود برخی از افراد از خرید این مدل جک، منصرف شوند و یا توانایی انتخاب آن را نداشته باشند.

امنیت در درب اتوماتیک کرکره ای

کرکره برقی همان طور که ذکر شد تنها با اجازه و خواست موتور باز و بسته می شود. انواع موتورهای کرکره ای بسته و باز شدن اتوماتیک در را به عهده دارند. درب اتوماتیک کرکره ای با بهره گیری از تیغه درجه یک ( آکرول , پایارول , … )، نفوذ نا پذیر شده است و به سختی می توان به آن ها آسیب رساند تا بازوبسته نشود . تیغه های درب کرکره اتوماتیک به صورت پازلی و بسیار زیبا به هم اتصال د ارند. و بدون درز و کاملا متصل می باشند. از درب های کرکره برقی با تیغه ها و موتور درجه یک , به هیچ وجه نمی توان به راحتی رد شد. و فقط با استفاده از کنترلر و رسیور می توان آن را باز و بسته کرد.

قیمت درب کرکره برقی در اصفهان

قیمت درب کرکره برقی اصفهان در انواع مختلف نزدیک 20 درصد گرانتر از درب آکاردئونی است؛ این موضوع در برابر داشتن موتورهای برقی جهت حرکت و دیگر مزیت های درب کرکره ای اتوماتیک، باعث شده که چنین قیمتی بسیار اقتصادی و منطقی به نظر می رسد.

کاربرد درب اتوماتیک کرکره ای در اصفهان

 • ورودی منازل
 • ویلاها
 • سوله
 • سازه های صنعتی
 • ساختمان های اداری
 • مراکز فروش
 • مغازه ها
 • پنجره ها

خرید درب کرکره برقی در اصفهان از پارسونیک

درب کرکره برقی در اصفهان با ویژگی های منحصر به فرد برای خود مشتریانی را جذب کرده است و به همین دلیل است که شما در صورت نیاز به این درب می توانید از پارسونیک خرید کنید. پارسونیک با افراد باتجربه نوع درب را با کیفیت سنجی محل و اندازه گیری های لازم تشخیص می دهند و به مشتریان در انتخاب دربی مناسب کمک می کنند. سپس در کمترین زمان ممکن درب به دست مشتری خواهد رسید.